Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11.144 Mulata powyżej 150 km/h.


Gość taurus

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję przetestować na autostradzie doszła ledwo do 160 km/h co może być do sprawdzenia poprzenio miałem Espero 1.8 CD i do 185 poszedł bez problemu.

 

A jeszcze jedno mam silnik 1,6 QG16DE i przebieg 75 000 km(przebieg pewny nie kręcony).

 

Dodatkowo przy ok 130 km/h wyczuwalne drgania na kierownicy. (Wywalać tarcze hamulcowe czy wyważać koła)

 

Pozdrawiam all

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo przy ok 130 km/h wyczuwalne drgania na kierownicy

Najpierw wyważ koła.

Miałem okazję przetestować na autostradzie doszła ledwo do 160 km/h

A może auto jest zamulone (dużo stało i jeździł ktoś delikatnie) - zmień olej i rozruszaj autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przetestować na autostradzie doszła ledwo do 160 km/h co może być do sprawdzenia poprzenio miałem Espero 1.8 CD i do 185 poszedł bez problemu.

 

A jeszcze jedno mam silnik 1,6 QG16DE i przebieg 75 000 km(przebieg pewny nie kręcony).

 

Dodatkowo przy ok 130 km/h wyczuwalne drgania na kierownicy. (Wywalać tarcze hamulcowe czy wyważać koła)

 

Pozdrawiam all

:)

Esperal ma z 200kg mniej...to auto wydmuszka, więc na takie osiągi nie licz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie poprzedni właściciel zbyt szanował auto zima w garażu delikatna jazda itd.

Silnik lubi obroty :diabel:

 

Na początku to myślałem że coś z nią nie teges ;) ale po 1 000 km pod moją nogą zyskała mocy.

Tylko że za często nie mam okazji autostradą jechać. No i te 180 km/h powinna wyciągać żebym wiedział czym jeżdźę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe moja jak kupiłem też 160max zmiana wszystkich eksploatacyjnych płynów i kabli WN, kopułki i palca + dynamiczniejsza jazda sprawiły że po miesiącu już było 180 obecnie walczę nad osiągnięciem 200km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego ojca QG16DE swobodnie przyśpiesza do 180 bez żadnych oporów naprawdę moment jak na pojemność 1,6 potem już nie jest tak wesoło narazie licznikowo jechałem 190 ale wiem że to jeszcze nie był koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...