Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie do tych co mają półeczkę w bagażniku.


Notesik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Zastanawiałem się czy nie kupić tej półki.cena ok100zł. W reklamach Notka fajnie wyglądało...

Ale czy w praktyce się sprawdza?

Przecież jeśli założę wyżej to na dole jest ok 20cm wysokości.

Opiszcie swoje doświadczenia....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od nowości mam tą półeczkę na samym spodzie.jakoś jest wtedy owiele więcej miejsca.jednak mam ją odwrócona na tę stronę zmywalną(plastik).dzięki temu jak wioze coś brudnego to ewentualnie jak się pobrudzi wystarcza wilgotna szmatka a w przypadku pobrudzenia dna bagarznika potrzebne by było pranie.ale raz przydała mi się ta deseczka.kiedy kupowałem na święta bombki na choinkę i ciężkie prezenty :mikolaj: jak kosztuje 100zł to nie ma sie co zastanawiać ,zawsze się do czegoś przyda! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł za jedną czy za dwie?

brać i się nie zastanawiać, w salonie cena za jedną jak dobrze pamiętam to tylko 320 zł :-)

zawsze może się przydać

Cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

engee a to Ty jeździsz Caffe Latte z przyczepką?

bo widuję jakiegoś gościa, co tak jeździ i nie obniża świateł, oślepiając wszystkich, bo z przyczepką świecą po czubkach drzew i budynków. :diabel:

 

NOTE z przyczepką?, to musi fajnie wyglądać :) . Ja przyczepki nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem półki w bagażniku to dosyć ciekawy pomysł. Są szczególnie pomocne w przypadku złożenia siedzeń, gdyż za ich pomocą wyrównuje się powierzchnię bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety cenę 100 zł podałem z kwietnia06 jak odbierałem autko.

Teraz wołają ponad 200.. (trochę sporo jak za kawałek deseczki oklejonej plastikiem)

Na podłodze bagażnika mam dywanik gumowy i nic się nie brudzi.

 

Może ze sklejki 8-10mm samemu zrobić półeczki?

Mam prośbę do tych co mają, aby podali wymiary (możliwie wszystkie)

Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem półki do bagażnika sam.

Kupiłem płytę OSB 18 mm (grubość idealna) odpowiednio dopasowałem.

Docięte płyty okleiłem cienka wykładzina podłogową kupioną w OBI (kolor idealnie pasujący do wykładziny znajdujacej sie w bagażniku). Wykładzinę przykleiłem na klej akrylowy do podłóg. Wyciłąłem otwory na rękę, a właściwie w moim przypadku na palce bo zrobiłem 2 okrągłe o średnicy 2,7 cm. W otówr wstawiłem estetyczny pierścień (taki do wentylacji drzwi w łazience). Jest po prostu super. Całość wyniosła mnie około 70 zł (siedemdziesiąt).

Czasem z nich korzystam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja obie części półki wywaliłem do garażu. Wcześniej woziłem je na dnie bagażnika ale stwierdziłem że ważą na tyle dużo, że po prostu nie warto. Nie twierdzę,że są nieprzydatne - jeśli ktoś wozi drobne delikatne przedmioty, są wręcz idealne, ponadto wyrównują poziom podłogi przy złożonej tylnej kanapie. W sumie rzecz gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...