Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instalacja systemu Bose


LWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam sie z serdeczną prośbą do wszystkich, czy moglibyście mi polecić uczciwą osobę znającą zagadnienie ! lub niedrogi warsztat który by wstawił cały system Bose w miejsce Clariona do mojej Maxy. Mam już kupiony cały system. Najchętniej W-wa i okolice.

Po.. dzięki .. LWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada! ale z tym czasem to nie mam go, muszę to zlecić komuś. Nie jest to takie myk- myk i już , słyszałem że trzeba ciągnąć przewody do każdego głośnika co wiąże sie z demolką- pewnie roboty na pół dnia. Podtrzymuję chęć znalezienia odpowiedniej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz,

czy ktoś rzuci mi koło ratunkowe?

 

poczekaj az przyjdzie weekend.

wiekszosc maxiazy ciezko pracuje w ciagu tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie ci bez problemu jesli chcesz ale mieszkam okolo 260km od Ciebie.

 

Robotki raczej prawie na caly dzien bo juz to przechodzilem tylko w odwrotna strone.

(z BOSE na inny system)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,ale ta odległość....

jeżeli mogę zapytać to dlaczego wymieniałeś bos-a, czy on jest kiepski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE jest rewelacyjny ale chcialem cos lepszego.

 

Najpierw zalozylem glosniki + wzmacniacz i radyjko nowe (koszt ponad 3000 zł w przeliczeniu). a pozniej jak juz dotarla do polski to monitorek dolozylem.

 

EDIT: Jeszcze w piwnicy gdzies mam orginalne glosniki BOSE jak ktos sie interesuje tym. Radia niestety nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę zapytać o ten monitorek to co on może pokazywać i z czym jest sprzęgnięty- wygląda to ciekawie,, czy ja dobrze widzę 18" w złotej Maxie- jak sie na nich śmiga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę zapytać o ten monitorek to co on może pokazywać i z czym jest sprzęgnięty- wygląda to ciekawie,, czy ja dobrze widzę 18" w złotej Maxie- jak sie na nich śmiga ?

 

Niestety Maxime sprzedalem w tamtym roku. Ale zostala w klubie, kupil ja Dylson'a brat.

 

18" mialem ale to bylo jak jeszcze bylem w stanach, raczej nie na nasze drogi.

 

Do monitorka jest podpiety komputer (laptop), takze mozliwosci sa wielkie (GPS, MP3, DVD, Windows, Linux, Internet, itd...)

 

Szalony ma zrobione to samo teraz w swojej ;)

 

Ja niestety smigam Golfem IV .... ale mysle ze w niedalekiej przyszlosci stanie jeszcze jedna Maxima w garazu.

 

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...