Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano-nawigacja


Gość jaybee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moj pierwszy post.

 

Czy jest jakis sposob aby GPS w Nissanie Murano zaimportowanym z USA

dzialalo w Polsce ?

 

U dealera sprobowalem plytki z mapa wyjetej z Murano sprzedawanego na Polske. Moja nawigacja stwierdzila : error on disk.

 

Prosze o pomoc bo serwis Nissana w Warszawie rozlozyl bezradnie rece

( nie wiedza co by tu poradzic oprocz wymiany wszystkiego za ,

bagatela, 20tys- tak powiedzieli...)

 

Pokonal ktos z Was ten problem ?

 

--

jaybee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc bo serwis Nissana w Warszawie rozlozyl bezradnie rece

( nie wiedza co by tu poradzic oprocz wymiany wszystkiego za ,

bagatela, 20tys- tak powiedzieli...)

 

 

 

ASO jak zwykle niezawodne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

w murano z usa nie trzeba przestrajac radio,co prawda chodzi na nieparzystych ale jako tako gra.

navi na chwile obecna (chyba nikt tego sie nie podejmie i w przyszłości) nie da sie przestroic-tylko wymiana całego systemu na europejski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A może ktoś pomoże mi rozwiązać łatwiejszy problem. Mam Murano w wersji europejskiej bez mapy Polski. Jak można zdobyć taką mapę? (ile to kosztuje w legalnej wersji?) Czy ma sens korzystanie z takiej mapy? - opinie na forum na temat jakości map Polski Nissana w porównaniu z innymi GPSami są raczej negatywne.

 

Z góry dziękuję za każdą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
witam

w murano z usa nie trzeba przestrajac radio,co prawda chodzi na nieparzystych ale jako tako gra.

navi na chwile obecna (chyba nikt tego sie nie podejmie i w przyszłości) nie da sie przestroic-tylko wymiana całego systemu na europejski

 

według mnie jest prostrzy sposób, w zasadzie to wam chodzi zapewno o wykorzystanie fabrycznego LCD, i tutaj trzeba by zobaczyć czy nie da się podpiąć zewnętrznego urządzenia pod ten LCD, według mnie się da i koszt takiego zabiegu z nową navi to max. 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum. Od czerwca jestem posiadaczem nowego nissana murano 2009.( to już drugie takie moje auto wcześniej miałem wersje SL z 2006 roku).

Wracając do problemu, moje murano jest wyposażone w system nawigacji z dodatkowa opcja twardego dysku 9.3 Gb. I nigdzie nie mogę znaleźć napędu dvd w którym można by umieścić płytę Cd z nawigacja. Byłem ostatnio w salonie nissana i w murano na Europę (moje jest z USA) napęd dvd jest ukryty w przednim schowku u mnie go tam nie ma :| . Poza tym miałem nadzieje ze jak jest twardy dysk i włożę płytę do czytnika gdzie wkłada się płyty audio cos ruszy niestety disc terror. Murano na Europę podobno nie ma opcji twardego dysku i tu zaczyna się mój problem. Dodam jeszcze na przedniej konsolo mam czytnik kart CF, cale menu jest takie same jak w wersji europejskiej czy nawet jak w nowym X-Trailu.

Czekam na wasze pomysły pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A może ktoś pomoże mi rozwiązać łatwiejszy problem. Mam Murano w wersji europejskiej bez mapy Polski. Jak można zdobyć taką mapę? (ile to kosztuje w legalnej wersji?) Czy ma sens korzystanie z takiej mapy? - opinie na forum na temat jakości map Polski Nissana w porównaniu z innymi GPSami są raczej negatywne.

 

Z góry dziękuję za każdą informację.

 

Witaj,

Negatywne opinie z pewnoscia dotycza map z 2007 , mam ostatnie wydanie z IX 2008 i zapewniam że nie odbiega od tematów typu Automapa czy inne oprogramowanie na użądzenia przenosne. Proponuje zakup nowej płyty - chętnie pomogę :D Pisz w razie potrzeby

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam serdecznie uzytkownikow nkp, jestem użytkownikiem Murano II, wersja europejska, po wlaczeniu nawigacji opcja 'map' wyswietla sie ikona samochodu, widac sygnal jest, odbiera polozenie. jedynym problemem jest to ze ikona jest na bialej przestrzeni, tak jakby nie bylo wbudowanej polskiej mapy.

 

istnieje mozliwosc dogrania/zmiany mapy by moc korzystac z nawigacji w Polsce?

 

pozdrawiam

ps. przepraszam za odkopywanie tematu, nie znalazlem innego, probowalem takze skontaktowac sie na pw z bilro, jednak nie odpisal po dluzszym czasie, wiec pisze jawnie.

 

edit: mógłbym prosić osoby wyższe o przeniesienie tematu do kategorii Murano zamiast Terenowe? zapewne posiadacze tego modelu mogący mi pomóc przeglądają głównie tamtą kategorię, mogąc nie zauważyć mojej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murano LE
witam serdecznie uzytkownikow nkp, jestem użytkownikiem Murano II, wersja europejska, po wlaczeniu nawigacji opcja 'map' wyswietla sie ikona samochodu, widac sygnal jest, odbiera polozenie. jedynym problemem jest to ze ikona jest na bialej przestrzeni, tak jakby nie bylo wbudowanej polskiej mapy.

 

istnieje mozliwosc dogrania/zmiany mapy by moc korzystac z nawigacji w Polsce?

 

pozdrawiam

ps. przepraszam za odkopywanie tematu, nie znalazlem innego, probowalem takze skontaktowac sie na pw z bilro, jednak nie odpisal po dluzszym czasie, wiec pisze jawnie.

 

edit: mógłbym prosić osoby wyższe o przeniesienie tematu do kategorii Murano zamiast Terenowe? zapewne posiadacze tego modelu mogący mi pomóc przeglądają głównie tamtą kategorię, mogąc nie zauważyć mojej prośby.

 

 

Jak masz murano II i do tego wersje europejską to bankowo są mapki które działają w Polsce, są one razem z samochodem. Wiec dziwi mnie to że jej nie masz;/. Chyba, że masz samochód zagranicy i po prostu musisz wejść w ustawienia mapy i wybrać Polskę.

Sprawdź i napisz jaką masz mapę są na to 2 wyjścia, wejdź w ustawienia i zobacz wersję mapy albo w schowku pasażera za plastikową zaślepką masz czytnik DVD gdzie jest płyta z mapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

posiadam Almerę Tino z 2003 roku z nawigacją, posiadam mapy europy na DVD, czy ktoś się orientuje czy zadziała płyta z Polską mapą, gdzie mógłbym nabyć taką mapę (DVD), za wszelkie informacje z góry wielkie dzięki

pzdr

pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

A może ktoś pomoże mi rozwiązać łatwiejszy problem. Mam Murano w wersji europejskiej bez mapy Polski. Jak można zdobyć taką mapę? (ile to kosztuje w legalnej wersji?) Czy ma sens korzystanie z takiej mapy? - opinie na forum na temat jakości map Polski Nissana w porównaniu z innymi GPSami są raczej negatywne.

 

Z góry dziękuję za każdą informację.

mozemy pomyslec mam 2 mapy 2008 i 2013 rok

Od kiedy Murano to terenówka :/

hehehe - terenówka miejska, nie wiesz o tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...