Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Wymiana przednich lamp w almerze


Gość almera2003
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie witam :)

Tak te lampy miały wadę fabryczną :)

Byłem wczoraj w NISSANIE (Płock) i.... i dowiedziałem sie że moja almerka mjała już wymieniane w Niemczech :)

Nawet gdy założone są już nowe to jendak po bokach parują lekko i tył i przód facet z nissana powieidzał mi , że to przez plastikowe obudowy :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w ASO i wymienili mi reflektorki bez problemu,oczywiście wcześniej upewniłem się, czy moja almerka podlega akcji serwisowej.

Nowe oczka są rewelacyjne, mocne jasne światło bez porównania z wcześniejszymi... nareszcie dobrze, bezpiecznie i za darmo. :)

Także, zobaczymy jak sie będą spisywały, mam nadzieję, że bez usterek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam sie do tematu.

Moją Almere sprowadziłem ponad miesiąc temu z zagranicy.

 

Sprowadzałeś sam czy przez dilera ? bo takie sprzedawali niedawno w sporych ilościach z silniami 1.5 dci.

 

Pozdrawiam, Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem pod numer podany przez danstana ( dzięki za właściwy namiar ) i pomimo tego, ze mam almerkę z 2003 r ( kupiona we Włoszech ), po sprawdzeniu VINu, dowiedziałem się, że u mnie refelktory nie podlegają wymianie.

Jak mogę sprawdzić czy rzeczywiście są już z tej właściwej i niewadliwej partii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem pod numer podany przez danstana ( dzięki za właściwy namiar ) i pomimo tego, ze mam almerkę z 2003 r ( kupiona we Włoszech ), po sprawdzeniu VINu, dowiedziałem się, że u mnie refelktory nie podlegają wymianie.

Jak mogę sprawdzić czy rzeczywiście są już z tej właściwej i niewadliwej partii?

 

Poczytaj :)

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=23246

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj nastała światłość !!!

Jestem po wymianie lamp przednich.

Cała wymiana u dealera trwała ok 30 minut.

Przedtem to ja miałem chyba kaganki, a nie światła.

Efekt jest piorunujący - jak dla mnie, nawet niektórzy

mrugają, że ich oślepiam.

 

Zastanawiam sie jaką twałość będą miały te nowe lampy,

ASO dało rok gwarancji. Czy zlikwidowano przepalanie lamp

w tych po wymianie, czy tylko wymieniaja i tyle, a za jakiś czas będzie

to samo ???

Prosze o opinie tych, którzy wymienili.

dzięki

Pozdrawiam

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

czy ktoś się orientuje, czy ta kacja serwisowa z wymianą lamp jeszcze trwa. właśnie kupiłem auto z tą wadą, a nie wiem czy w serwisie nie będą chcieli mnie wykiwać...?

 

[ Dodano: Wto 24 Mar, 2009 00:04 ]

oczywiście miało być "akcja serwisowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l. infolinii : 0 801 647726

NISSAN SALES CENTRAL & EASTERN EUROPE KFT.

Al. Jerozolimskie 176

Warsaw, 02-486

 

dzwonisz, pytasz, jeżeli w Twojej podlegają wymianie, umawiają Cię na wizytę i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź. wszystko załatwione. wymiana w ramach akcji serwisowej już wkrótce.

 

[ Dodano: Wto 24 Mar, 2009 22:44 ]

no i rzeczywiście akcja wymiany wadliwych lamp trwa. dzięki za podpowiedź. termin wymiany umówiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie koledzy, że mało kto umie je dobrze ustawić. Większość serwisów nie ma odp sprzetu u ustawiają na std sprzęcie i zasięg jest za krótki. Raz pojechałem do gościa który miał analizator i tak mi ustawił że to dopiero był szok!. Mówiąc po ludzku regulator śwateł był obrócony jesze o połowę podnosząc śwatła do góry względem tego co ustawiają serwisy.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko takie.

miałem przepaloną lampe , ale wymieniłem na swoj koszt :/

tylko teraz jest problem z parowaniem lamp czy to bedzie wystarczajacy powod do wymienienia lamp czy musza one być uszkodzone??

i czy jezeli ja juz sam wymieniłem to aso bedzie chciało je wymienic 2 raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...