Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

aparat zapłonowy - potrzebna pomoc


Gość sok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie jestem posiadaczem nissana, ale spotkała mnie ostatnio niemiła sytuacja i zwracam się do Was o pomoc. Mianowicie chciałem kupić przez internet trudno dostępną część - aparat zapłonowy do mojego forda probe 2,5. Niestety, zamiast tego otrzymałem aparat do nissana. Gdy odesłałem powiedziano mi ze aparat był rozkręcany i go nie wymienią, co było ewidentnym oszustwem... Straciłem całą masę nerwów a po dwóch miesiącach finał jest taki, że zostałem z aparatem do nissana i szczuplejszy o 600zł.

 

Jeśli ktoś z klubowiczów wie do jakiego nissana pasuje ten aparat - bardzo proszę o odpowiedź. Znając model będę miał łatwiej sprawdzić i jeśli jest sprawny sprzedać na allegro i odzyskać choć część pieniędzy. Pewnie jest to jakiś starszy 6-cio cylindrowiec. Może Maxima? Poniżej fotki i oznaczenie aparatu (spisałem wszystko co jest napisane):

 

aparat zapłonowy

lub

drugi link

 

Oznaczenie:

D6P87-02

A 9X08

22100 85E01

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wpisałem coś takiego: 22100 85E01 w google i jeśli znasz angielski to no problem ;)

jakby co to co znalazłem na pierwszej lepszej stronie: "22100-85E01 1989-92 NISSAN MAXIMA 3.0 1000"

Mam nadzieję, że pomogłem w szukaniu;)

Pozdrawiam - Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600zl WoW za tyle mozna kupic silnik do nyski jakis z serii GA :)

chyba tyle naciagli ze to malo chodliwy towar, a fotek nie bylo aparatu jak kupowales

mi tak lusterko kutasy sprzedawali ale dobrze ze duzo nie dalem i odsprzedalem na allegro ale juz opisane prawdziwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Piektor, aż głupio się przyznać, że na to nie wpadłem! Jak prosto i jak skutecznie :) potencjał google jest niewiarygodny :D Wielkie dzięki, pomogłeś mi bardzo! co do 600zł za aparat zapłonowy to faktycznie nieludzka suma, ale właśnie w takiej cenie te części chodzą - najczęściej psująca się część w tych autach. Raz jeszcze wielkie dzięki za życzliwość i oby Wasze nissany nigdy nie odmawiały posłuszeństwa. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...