Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moc w P-11 TD 97r - jak zwiększyc moc


Gość kecaj77

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby coś poradzic w kwesti zwiększenia mocy (chociaż 15-20 KM) w Primerce 97r P-11 TD, ewentualnie jaki byłby koszt takiej "operacji". Chciałbym tylko dodac, iż nie potrafię sam nic zrobic przy mojej primce bo jestem kompletnie zielony,więc w grę wchodzi tylko jakiś profesjonalny warsztat najlepiej w okolicach województwa lubuskiego.

Chyba że nie jest to wogóle możliwe w dieslu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze przy tym silniku najlepszym rozwiazaniem jest chiptuning nie zwiekszy to drastycznie mocy ale ale wzrosnie moment obrotowy dzieki czemu bedzie sie duzo przyjemniej jezdzilo:) nie znam niesttety zadnego zakladu z twoich okolic:/ Niech sie jeszcze wypowiedza dieslowcy P.S. duzo juz tych tematow bylo, skorzystaj z szukajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartecki

mozna poprzez chiptuning ale do tego koniecznie intercooler bo inaczej bedzie za ciepło w silniku i moze tego nie wytrzymac glowica

bez coolera nawet nie ma co dzialac z chipem takie jest moje zdanie.

 

 

Z podnoszeniem mocy bym był ostrożny z uwagi na stosunkowo słabą głowicę- nie wiem czy da rade....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...