Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proszę o pomoc w sprawie znalezienia dealera w Berlinie.


stefino

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia Nissanmaniacy!!

 

Od jakiegoś czasu próbuję przybliżyć sobie historię mojego autka. Wiem że mój Bluebird został zakupiony jako nowy w Berlinie u dilera Autohaus Strehle in Spandau(Spandau to dzielnica Berlina; salon mieścił sie na ulicy Pawesiner weg 20- wg mych ustaleń jest on teraz na Grunhofer weg 30- jedną przecznicę dalej). Swoje przypuszczenia opieram na nalepkach na samochodzie i informacji z google maps który bez problemu znajduje tego dealera. Jednak gdy wejde na nissan.de to w liście Berlińskich dilerów nie ma dilera Strehle. Moje pytanie jest następujące- komu ufać?? google maps-owi czy nissan.de? Chodzi mi o to czy ten diler jeszcze wogóle istnieje a jeśli tak to chętnie bym odwiedził jego stronę www- o ile takową posiada. Jedno jest pewne- możliwe że pojadę na kilka dni latem do Berlina to wtedy się dowiem i będe już pewien na 100% co do odpowiedzi na zadane przeze mnie teraz pytanie... Mam też dalszą rodzinę w Berlinie - ale nie mam pewności że oni wiedzą czy taki diler jest czy nie (a zresztą co ich to obchodzi - skąd to mają wiedzieć?) Po prostu jak mam krążyć i szukać tego dilera bezsensownie to po co mam marnować nie tanie paliwo. Dlatego zwracam się do Was, drodzy klubowicze z prośbą o pomoc.

Ok kończę już to moje nudne przemówienie typu pierdolamento :D

 

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jarki - chciałem ustalić co i jak... a w ostatnim autoświecie było napisane że jak się pójdzie do ASO Nissana w Polsce to udzielą info o przeszłości auta na podstawie vin-u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również interesuje historia mojej primery,zastanawiam się tylko ile taka usługa w ASO może kosztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...