Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SPRZĘGŁO 180mm w k11 1.0


Gość ADEX

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, bo rozchodziło sie o temat ze sprzęgło do k11 (wersja z przed liftu) od silnika 1.3 (180mm) pasuje (kompletne) do silnika 1.0

bylem w sklepie i koleś sprawdził ze jedna firma oferuje sprzęgło do 1.0 i 1.3 takie samo tj miało taki sam nr katalogowy z kolei inna firma ma podział na 1.0 - 160mm i 1.3 - 180 mm

czy reasumując te dwie firmy można śmiało stwierdzić ze do 1.0 można zamontować kompletne sprzęgło z dociskiem od 1.3 (180mm) ktoś już tego próbował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale firma bodajrze LUK ma zestaw sprzegla do k11 1.0 i 1.3 takei samo (po nr katalogowych widać) czyli ze otwory monatrzowe docisku jak i wieloklina na tarczy obie wersje silnikowe musz a miec takeisame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADEX sprawdź jeszcze, czy to czasem nie zależy od rocznika. Wiem, że pewne elementy w 1.3 przed liftem i 1.0 po lifcie są takie same, choć w 1.0 przed liftem były inne niż w 1.3 przed liftem...

 

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 15:48 ]

Mam nadzieję, że wystarczająco zamotałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mit obalony!

w micrach k11 z przed liftingu:

do silnika 1.0 160mm

do silnika 1.3 180mm

dociski pasują otworami montażowymi

łożyska dosickowe są inne

wielowpust na tarczy sprzegła w wersji 180mm jest większy i ma więcej zębów

 

zamówiłem oby dwa komplety i sprawdzałem w sklepie

 

w konsekwencji sprzęgła 180mm z 1.3 nie pasuja do silników 1.0

 

 

 

temat zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, są to dwa różne sprzęgła, nawet napisałem kedyś na forum jakie maja dokładnie numer z LUK-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...