Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przestała świecić lampka w bagażniku


Gość gregors
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

przestała mi swiecić lampka w bagażniku w mojej p10 sedanik. Żarówke sprawdzałem-dobra, gdzie szukać przyczyny?

 

prosze o sugestie

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakis bezpiecznik, moze ten wlacznik w zamku, a moze jakis kabelek gdzies sie przetarl, duzo jest tego gdybania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubertus

Sprawdź włącznik w zamku w tylnej klapie. Zdejmij plastikową osłonę i sprawdź. U mnie gasła , tak jakby się przepalała, aż w końcu dostałem się do włącznika, wyjąłem, "psiuknąłem" WD 40 (może jest coś lepszego), poruszałem i działa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie dzieje się to w zamku tym w klapie.. ( też mi się to dzieje) że czasem nie świeci wystarczy poruszać zamkiem i świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też padło. Mój zamek jest nie rozbieralny ( znitowany z dwóch części ). Jak go rozwiercę, to powypadają sprężyny. Pozostaje stary patent - zrobić dziurę prrzy uszczelce bagażnika i założyć normalną krańcówkę, podłączając do niej kabelek idący do zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też padło. Mój zamek jest nie rozbieralny ( znitowany z dwóch części ). Jak go rozwiercę, to powypadają sprężyny. Pozostaje stary patent - zrobić dziurę prrzy uszczelce bagażnika i założyć normalną krańcówkę, podłączając do niej kabelek idący do zamka.

 

Widzę, że masz W10. Obok zamka i cięgien jest mikrostyk. U mnie padł calkowicie, dobiła go woda sącząca się z otworu wykonanego podczas montazu tablicy rej. w dojczach. Szukam tego, ponieważ przeróbka na taki patent jak opisujesz byłaby bardzo pracochłonna i w sumie nieopłacalna. No chyba, że masz u siebie inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zabrałem się dzisiaj do tego i co sie okazało: przetarł i przecioł się kable łączacy lewy błotnik z ruchomą klapą bagażnika-polutowałem i działa, nawiasem mówiąc to chyba nad tym japońce nie pomyśleli, podejrzewam że nie tylko mi sie cos takiego stało.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...