Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawieszenie amortyzatora tył ;/


Gość Kevin1986

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kevin1986

Witam tak jak w temacie interesuje mnie do czego jest zamocowane mocowanie tylnigo amortyzatora bo aktualni z nadkola niewiele zostało i teraz lata całe luźne koło trzyma sie tylko na belce ! Więc najprościej jak ktoś mi powie do czego to jest przyspawane lub jak moge to zrobić niskim kosztem . Za wszystkie odp z gory dzieki !!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na bank pordzewialy kieliczy tylne , u mnie prawa strona z tylu gdybym wjechal w dziursko to by moglo sie zarwac, zeby to wyspawac to trzeba sie napierniczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to fakt :diabel2: jak na wakacjach robiłem remont/konserwacje budy to tył zajął mi najwięcej czasu.

Masakra tam było. Normalnie same dziury.

Teraz to jeszcze z 10 lat bez problemu wytrzyma. Konserwacja wyciekała jeszcze przez miesiąc . hehe. :D

 

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra tam było. Normalnie same dziury.

 

Oj taak. Ja przegapiłem ostatnią chwilę na remont i jeden kielich wleciał mi do bagaznika. Dużo roboty miał blacharz.

 

A jeszcze sprawdzajcie w jakim stanie jest podłoga - u mnie przy wymianie progów okazało się że w podłodze są dziury (nie było tego widać bo zabezpieczenie się trzymało dobrze i było mocniejsze niż sama blacha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodzu101

Hejka apropo tematu remontu blachy mam pytanie.Przymierzam sie do zabezpieczenia i ewentualnie robienia podwozia ile moze to kosztować, zrobienie takiego zabezpieczenia i czy znacie jakiegoś dobrego fachowca ktory robi niedaleko Lublina a najlepiej w Swidniku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...