Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PILNE


Gość marcin1978

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin1978

czy warto kupić almerkę z 1998 1,4 16v 3 drzwi z gazem i przebiegiem 210tys kolor biały za 10000zł proszę o pilną odpowiedz bo mam czas do namysłu do poniedziałku GG 4656149

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć na moje to troche spory przebieg jak na benzynowca no i do tego gaz moim zdaniem jak już się bardzo chce ten gaz to lepiej założyć go samemu i wiadomo jak się jeździło na tym suchym paliwem. Ja polecam diselka !!!!! Pozdro acha białe auta są dużo tańsze niż inne rozejrzyj się za czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszsytkim zukalbym auta bez gazu, na auto z gazem nawet bym uwagi nie zwracal, dopiero po zakupie bym zalozyl ewentualnie gaz i tu albo sekwencja albo instalka 1 gen + BLOS zamiast miksera, zadnej instalacji na mikserze.....

 

200tys w nissanie to nie duzo, jesli to prawdziwy przebieg, zrobi tylko gorny rozrzad teraz albo dopiero za nawet 100tys i przejezdzi drugie tyle bez wiekszych przeszkod

 

co do gazu to bym nie kupil auta zagazowanego - instalacja na mikserze + ciezka noga + uboga mieszanka = silnik na zlom :)

 

szukajac auta z silnikiem GA uwzglednilbym jakim olejem jest zalany, czesto mineral siedzi co jest nie najlepjsze dla rozrzadu oraz moze swiadczyc ze auto ma duzy przebieg co by go olejem doszczelnic, oczywiscie bez gazu musi byc i posluchalbym rozrzadu a glownie gorny lanuch rozrzadu a nawet posunal sie do tego zeby odkrecic ta blache przykrecona do glowicy i zobaczyl nainacz w jakim jest stanie po nim mozna tez mniej wiecej wykalkulowac sobie przebieg a gdyby byl nowy znaczyloby ze raczej ktos wsadzil i to pewnie napinacz JC i chwilowo uspokoil halas powodowany wyciagnietym lancuszkiem, a co gorsza nie zobaczyl lancucha z JC....

mozna sprawdzic czy wzystkie biegi sa OK generalnie czy 5 wchodzi i nie wyskakuje

mozna sprawdzic amorki bo do tanich nie naleza sprzeglo i przeguby - szczegolnie te wewnetrzne bo sa b drogie

no i blacharke glownie tylne kielichy i nadkola

 

a cena 10tys to za duzo chyba ze jest rzeczywiscie stan bdb

 

to tyle pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...