Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odpalanie i dziwnie chodzi


Gość Marioo2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich i zarazem pozdrawiam!

Jestem jak by nie patrzyl nowym urztkownikiem ale skoro wczoraj zakupilem Primerke to co by nie.

Mam z nia taki problem ze jak dluzej postoji to musze krecic rozrusznikiem i krecic zanim odpali, a drogi to taki ze tak do 4300 obrotow bardzo niemrawo i nierowno sie rozpedze. Wogole nie reaguje czy mu dodam gazu czy nie.

Silnik 2.0 + Holenderska instalacja gazowa

Oooo i jeszcze jedno, piszczy mi z prawego przedniego zawieszenia, gdzie najpierw szukac problemu, tulejki metalowo-gumowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marioo,

 

zanim cie tu skrzyczą zebys uzył opcji "szukaj" podpowiem ci że jeżeli chodzi o skrzypienie to może to być albo górny wachacz albo łozysko w McPersonie, takie są moje typy. Jeżeli chodzi o to że jest zmulona do 4000tyś obrotów to ciezko cokolwiek powiedzieć tak na odległość...może to wina przepływki,może swiece,albo kable,a może coś w elektronice, musiałbyś zrobic sobie diagnostyke - wejdz w zrób to sam i tam jest opisane jak sprawdzic błędy. A może poprostu to wina gazu,może stacja na której tankujesz ma słabej jakości gaziwo

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

Powiem ze probowalem szukac na forum podobnego tematu ale cos mi nie szlo stad zdecysowalem sie napisac.

Mam autko od niedawna i zaraz po wyplacie wezme sie za podstawowe rzeczy.

 

Ciekawi mnie czy ruszac lancuszek ale zaraz urzyje wyszokiwarki :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem ci że jeżeli chodzi o skrzypienie to może to być albo górny wachacz albo łozysko w McPersonie

Może to pytanie powieje herezją, lecz zadaję je na poważnie: to w P10, P11 jest McPherson? Zawsze myślałem, że występował on tylko w kombi (W..), w pozostałych zaś zawieszenie (przód) jest wielowahaczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że występował on tylko w kombi (W..), w pozostałych zaś zawieszenie (przód) jest wielowahaczowe.

Paweł aż taki expertivo nie jestem :P ale myślałem że to sie nazywa kolumna McPersona, nie wiem czy jak przy tym jest górny wahacz to juz sie to nie nazywa McPerson? Tak czy siak kolega Marioo wiedział o którą częśc auta mi chodzi....Jeżeli to faktycznie nie nazywa się McPerson to sorki za mój błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jak przy tym jest górny wahacz to juz sie to nie nazywa McPerson?

To jest po prostu kolumna resorująca. :) A co do braku reakcji na gaz to należałoby zacząć może od sprawdzenia filtra powietrza. Może syfiasty... Pzdr

Ps filtr paliwa też nie zaszkodzi wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce wymienić filtr paliwa, znacie może jakieś dobre firmy produkujące filtry paliwa? Musze dzisiaj zamówić żeby jutro odebrać i wymienic....proszę o propozycje

 

Sorki za OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...