Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dane dot N15 1,4 16V 1998r


Gość efendi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z coraz wiekszym nosze sie zamiarem kupna N15 1,4 75 KM, oba wybrane auta w woj Łodzkim i problem w tym że Renault Przyguccy z Łodzi, podał mi takie ceny za kontrole stanu techn auta ze mało z butów nie wyrwało mnie. Rozumiem, ze auta im nie schodzą, ale czy także powód by mechnicy siedzieli na parapecie i ogladali przjezdzające inne auta/ W zwiazku z tym, postanowiłem ogrniaczyć z nimi wspolprace i tylko sprawdze geometrię koszt ok 160 zeta, natomiast sprawdzenie pozostałych parametrów na zew. i w zwiazku z tym mam pyatnie, czy mzoe mi ktoś podac dane dot tego silnika? Stopień spręzania, ciśnienie oleju, co sprawdzać w instalcji klimatyzacji, czystość ogledziny zewn tylko?? poszukiwanie korozji- temat standartowy tam gdzie mozna sie jej doszukać elementy spawane, łaczenia itp. a mzoe coś szczególnego???

 

Za sprawdzenie ciśneiniea spreżania powiedziano mi 90 zeta, za sprawdzenie stanu techn kolejne 160, myśle ze wyrzucone pieniądze w błoto są to, lepiej jesli pojde na pierwsżą lepsza stacje kontroli pojazdów i poprosze wejde pod samochód posprawdzamy dokładnie to samamo a za 50 zeta, zawieszenie , hamulce, i ogledziny zewn tylko te ćisninienia, czy moze mi ktos powiedzięć ile wynoszą nominalnie i ile są dopuszczalne wartości i róznice miedzy cylindrami? niechciałbym sie wpkować w auto które w dobrym stanie a np. uszczelka pod głowicą do wymiany lub zajezdzone już,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że Renault Przyguccy z Łodzi, podał mi takie ceny za kontrole stanu techn auta

A dlaczego Renault a nie serwis Nissana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że Renault Przyguccy z Łodzi, podał mi takie ceny za kontrole stanu techn auta

A dlaczego Renault a nie serwis Nissana??

 

 

...a no dlatego, że podobno nie ma serwisu nissana w Łodzi, oni przejęli te zobowiązania.... mnie też nieuśmiecha się to, bo chyba od ok. 6-8 mies tym zajmują się, wiec nei mozna zbyt wiele wymagać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a no dlatego, że podobno nie ma serwisu nissana w Łodzi, oni przejęli te zobowiązania.... mnie też nieuśmiecha się to, bo chyba od ok. 6-8 mies tym zajmują się, wiec nei mozna zbyt wiele wymagać,

Na wstępie witam w klubie i zapraszam na spoty w Łodzi w każdy pierwszy piątek miesiąca. :)

A wracając do tematu, to serwisu w łodzi owszem,już niema; ale są osoby które w tym serwisie pracowały, a teraz prowadzą swoje warsztaty. Jeśli chodzi o Łódź, to mamy naszego klubowego nadwornego mechanika. Serwisuje się u niego większość naszego łódzkiego klubu.

Jeśli chcesz to mogę podać na priva kontakt do niego i u niego spróbuj obadać autko. Jeśli chodzi o almerkę, to zna ją jak własną kieszeń, w ASO NISSAN Łempicki pracował przez kilkanaście lat, więc z czystym sumieniem mogę Ci go polecić.

Pozdro! :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...