Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczna skrzynia biegów i łożyska do wymiany


Gość jdex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawia się na kupnem pierwszego samochodu , głównie do jazdy po mieście.

Jak już pisałem , do roboty są łożyska w automacie (słyszałem , że dosyć kosztowne)

dane pojazdu:

Nissan Micra 1994

przebieg około 220.000 km

pojemność - 1,3 16V SLX

Rodzaj paliwa Benzyna

Kolor Bordowy

bajery:Centralny zamek, Elektryczne szyby, Lakier metallic

 

Cena dosyć ciekawa i dobra bo 4000 zł

 

Czekam na ekspertów w tym problemie tech.

 

Pozdrawiam

 

Jędrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Cos mi w głowie świta, że kolega mrówa, który wypowiedział się powyżej zapłacił za to ok. 3 albo 3,5 tysi.

 

jdex jak chcesz dobrą Micrę to ja niedługo będę swoją sprzedawał, tylko że 4000zł to troszkę za mało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartolomeo

zgadzam się z przedmówcami...

dopóki automat chodzi, wszystko jest ładne i piękne, jak się zaczyna sypać, przypomina to studnię bez dna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mruwasek

nie wiem skąd macie cenę 3 czy tam 3,5 tysiąca złoty po telefonach do nissana powiedzieli, że takie łożyska to koszt 1000 zł nie wiem tylko ile sama robocizna ale na pewno nie przekroczy 200-300 zł jedyny minus że trzeba około 3 tygodnie czekać na te łożyska. Swoja drogą to ja właśnie zakupiłem w/w micre.

P.S. Szukałem jeszcze używanych skrzyń automatycznych i koszt takiej skrzyni z 3 miesięczną gwarancją 1500 lub z innego źródła 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nie wiem skąd macie cenę 3 czy tam 3,5 tysiąca złoty po telefonach do nissana powiedzieli, że takie łożyska to koszt 1000 zł nie wiem tylko ile sama robocizna ale na pewno nie przekroczy 200-300 zł jedyny minus że trzeba około 3 tygodnie czekać na te łożyska. Swoja drogą to ja właśnie zakupiłem w/w micre.

P.S. Szukałem jeszcze używanych skrzyń automatycznych i koszt takiej skrzyni z 3 miesięczną gwarancją 1500 lub z innego źródła 2000

 

to powodzenia :)

ja jestem zdania ze jak cos w automacie pada powaniejszego to lepiej zrobic remont i zaoszczedzic na kolejnych naprawach i zlosci gdy nie bedzie auta tylko znowu odwiedzi warsztat.

ponad 3,5 tysia to nie lozyska tyko remont z roczna gwarancja. zarówno na skrzynie jak i osprzet.

3 miesiace gwarancji hmmm za 1500zl lub 2000zl, czlowieku to ja za 3500zl mam 12 miesiecy gwarancji czyli place mniej niz ty:)

1500zl to trzy miesiace gwarancji razy 4 bo miesiecy jest 12 wychodzi ze gwarancja 12 miesieczna kosztuje 6000zl !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...