Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Filtr PRZECIWPYŁKOWY

Guest siara64

Recommended Posts

Guest siara64

Dużo czytałem i nikt nie rozwiązał tego problemu! Więc przystąpiłem do rozbierania i znalazłem FILTR PRZECIWPYŁKOWY strasznie zanieczyszczony! Oto foty troche kiepskie robiłem telefonem!

Znajduje się on w tym czarnym zbiorniku na powietrze za schowkiem!

5fe715b925331752.jpg

Jest on po lewej stronie tego zbiornika!

0c0d311442d043b5.jpg

Wkładany razem z całym plastikiem!

0e2a3303fd5f6cf0.jpg

U mnie w mieście nigdzie nie moge takiego dostac więc PROSZE O POMOC! Ewentualnie można kupić jakiś inny dociąć i wkleić lub nałożyć pończoche babci! :D

Wgląda tak!

7fb836a5a034d248.jpg

533df1be82c708bb.jpg

Jest oryginalny nissanowski firmy MICRON AIR

Posiada napisy: MICRON2 KE278-60C00 >ABS<

Jak włączyłem dmuchawe bez filtra to na 2 biegu chodziło szybciej jak wtedy z filtrem na 4!

A na 4 jest taki powiew że prawie łeb mi urwało! :D Tylko że pełno syfu leci do srodka!

Problem filtra jest już rozwiązany a zarazem problem parowania szyb w 100nx i pewnie w SUNNY też!

poszukaj na stronie filtrona albo napisz do nich. oni robia wiekszosc zamiennikow jakie sa na rynku

z tego co mi wiadomo filtry przeciwpylkowe byly montowane w autach z klima, ale moge sie mylic

aha jak juz znajdziesz taki filtr i bedziesz mial wybor miedzy zwyklym a weglowym to bierz weglowy

pzdr

rz

Guest siara64
poszukaj na stronie filtrona albo napisz do nich. oni robia wiekszosc zamiennikow jakie sa na rynku

z tego co mi wiadomo filtry przeciwpylkowe byly montowane w autach z klima, ale moge sie mylic

aha jak juz znajdziesz taki filtr i bedziesz mial wybor miedzy zwyklym a weglowym to bierz weglowy

pzdr

rz

Szukałem w necie na stronach producentów i w hurtowniach nie ma takiego filtra! :)

Taki filtr miały wszystkie NX-y i chyba SUNNY też bez względu czy z klimą czy bez tylko że ludzie je demontowali jak się zapychały bo wtedy słabo dmucha a zimą z szyb nie idzie pozbyć się pary! :)

Ja wziąłem mojego zlałem gorącą wodą oraz płynem do mycia nyczyń pod prysznicem i wyszorowałem szczotką do czesania psa! :) Filtr nie jest papierowy tylko z jakiego materiału :)

Po takiej kombinacji wysuszyłem i założyłem spowrotem! Teraz mam huragan w aucie tak podaje dmuchawa no i syf nie leci mi do srodka! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...