Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Uporczywe stukanie w P12


Gość WUEMTE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Cały czas na wertepach (a nawet na niewielkich nierównościach) słyszę takie stukanie z tyłu po stronie kierowcy. Szlag mnie trafia już. Nie mogę dojść co to może być. Rozebrałem wszystkie plastiki, ale to nie to. Może to coś związanego z końcówką stabilizatora? Proszę o sugestie. Dzięki wielkie.

PS - to brzmi jak stukanie na przykład obluzowanego koła zapasowego o spód auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Klamerka P12

Witam. z tego co piszesz to moim zdaniem może to być tylny łacznik stabilizatora, bymajmniej w moim wypadku tak było . Na początku też wydawało mi sie ze to jakiś plastik trzeszczy. najbardziej słychać było jak auto bujało sie na boki na nierównościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sofaboss

Siemano! U mnie też coś stuka... i nie moge dojsc do tego co... Kiedys stukala jeszcze klapa to ustawilem rygiel i jest dobrzem ale jeszcze cos mi tam stuka, puka;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziombalova
Ile kosztuje taka końcówka stabilizatora, bo to pewnie to...objawy jak u Ciebie...

 

Z 30-50zł. Ja już 2 razy wymieniałam. Obecnie też stuka- a wręcz wali- ale tym razem to zużyte amortyzatory :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Klamerka P12

Witam! Proponuje poszukac na allegro. jest człowiek który sie zajmuje produkcją w polsce łaczników które maja wzmacniane końcówki i dobrze trzymają nie jak ten delikatny orginał...:) a konkretniej od tego sprzedawcy sam założyłem i rewelacja zapomnialem o łacnikach tu taj link koszt to 30zł wiec pełen śmiech...

 

 

http://moto.allegro.pl/item176508985_laczn...mera_micra.html

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez delikatnie sobie cos popiskuje w przednim zawieszeniu. Mozliwe, ze to te laczniki, choc niedlugo mam przeglad wiec powiem zeby to sprawdzili. Czy ktos moze mi opisac ile i jakie sa laczniki w naszych P12??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem obie końcówki łącznika stabilizatora...i... stukanie ustało. Nawet nie wiecie jaka to ulga...nic nie stuka...jeszcze tylko plastiki w drzwiach muszę jakoś do porządku doprowadzić, bo czasem coś skrzypi. Końcówki kupiłem na allegro u tych kolesi z Bielska. Zachowali się bardzo ładnie, gdyż posłali mi najpierw łącznik z jedną śrubą 10, a drugą 12. Gdy zadzwoniłem, że potrzebuje końcówkę z dwiema dziesiątkami, za darmo na drugi dzień wysłali z przeprosinami. Tak trzymać:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek2000
Wymieniłem obie końcówki łącznika stabilizatora...i... stukanie ustało. Nawet nie wiecie jaka to ulga...nic nie stuka...jeszcze tylko plastiki w drzwiach muszę jakoś do porządku doprowadzić, bo czasem coś skrzypi. Końcówki kupiłem na allegro u tych kolesi z Bielska. Zachowali się bardzo ładnie, gdyż posłali mi najpierw łącznik z jedną śrubą 10, a drugą 12. Gdy zadzwoniłem, że potrzebuje końcówkę z dwiema dziesiątkami, za darmo na drugi dzień wysłali z przeprosinami. Tak trzymać:)

Pozdrawia m.

P-12 rozwierca sie tył i daje sie z jednej strony 10 a z drugiej 12 są bardziej wytrzymałe To wprowadził nissan od 2005.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...