Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zamek bagażnika N16


meridion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam N16 i pytam, czy dzwi 5 się otwieraja tylko raczka obok fotela kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, własnie z tym centralnym mam problem, tzn. sa plusy i minusy. Jak jest autko na chodzie nie otworzysz od tyłu drzwi, zawsze trzeba ta raczka przy fotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

No właśnie z boku jest tylko otwieranie wlewu. Natomiast przy sterowaniu podnoszeniem szyby jest przycisk do otwierania drzwi w tym bagażnika (otwiera wszystko razem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z boku jest tylko otwieranie wlewu. Natomiast przy sterowaniu podnoszeniem szyby jest przycisk do otwierania drzwi w tym bagażnika (otwiera wszystko razem).

Ja bym rzekł że to jest przycisk do zamykania bo jak ktoś jest w środku tzn, że juz otworzył zamki pilotem no chyba że włączanie zapłonu powoduje u was automatyczne zamkniecie drzwi ale u mnie tak nie jest i stąd moje stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie on sluzy takze do otwierania, przewaznie jak jade sam to robie tylko 1x klik pilotem w kluczyku i otwiera wtedy tylko drzwi kierowcy. jesli pozniej znajdzie sie jakis "pasazer" to otwieram tym w drzwiach.

wyprzedzajac, wiem, ze 2x klik otwiera wszystkie zamki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja też moge nim otwierac ale zeby otworzyć to musze najpierw zamknąć i stad moje stwierdzenie że słuzy on raczej do zamykania ale dalsza cześć twojej wypowiedzi wszystko wyjaśnia gdyz ja duzym przyciskiem na pilocie otwieram zawsze wszystkie zamki i nie moge tylko kierowcy ale ja mam przed FL i pewnie stąd te rozbiezności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...