Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ptrzebuje ksiazke do naprawy skrzyni biegow


Gość luku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BART55940
BART55940, ta książka do której podałeś linki jest tylko do benzynówek (sam mam taką :D ) a kolega ma diesla. Polecam raczej tą:

http://www.allegro.pl/item178247955_nissan...a_poradnik.html

 

:zdziw: Sorrki widac nie doczytalem sie tego.Ale dzieki za spostrzegawczosc KUBA25 nie chcialem wprowadzic w blad.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tą ksiązkę instrukcję obsługi primery tą pierwsza ale tam raczej są czynności obsługowe skrzyni nic konkretnego poporostu podzielono działy na te które może zrobic laik motoryzacji trochę bystrzejszy w technice samochodowej i naprawy wymagające specjalistycznych warsztatów do których należy skrzynia biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta książka do której podałeś linki jest tylko do benzynówek (sam mam taką ) a kolega ma diesla.

 

Jeśli koledze chodzi tylko o skrzynię, to przecież i w P10 2.0d, i w P10 1.6 jest ten sam typ skrzyni, czyli RS5F31A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koledze chodzi tylko o skrzynię, to przecież i w P10 2.0d, i w P10 1.6 jest ten sam typ skrzyni, czyli RS5F31A.

Nie wiedziałem, ale jak ma już sobie kupować ksiązkę to niech sobie lepiej kupi do diesla ,może mu się w przyszłości do czego innego przyda (nie życzę oczywiście :P ). A poza tym zgadzam się z kolegą bandi, w tej pierwszej książce naprawy skrzyni są raczej oględnie opisane, bo jak już pisałem też ją mam. A swoją droga to ciekawe że w benzynie i w dieslu jest ten sam typ skrzyni. I tylko przełożeniami się różni :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...