Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Woda w bagażniku - uszczelka?


Gość Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, po ostatniej paskudnej ulewie zdecydowałem - przy niedzieli ;) umyć swojego Mikruska ( k11 ) o zgrozo spostrzegłem wczoraj że cały zapas zalany jest wodą. Czy to możliwe aby przez uszczelkę lub lampę wlała się tak taka ilość wody? Przy okazji odkryłem w podłodze pod zapasem coś jakby korek spustowy - czyżby na takie okazje :zdziw: czy też służy do czegoś zupełnie innego. Będę wdzięczny za wskazówki od doświadczonych Koleżanek i Kolegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie uszczelka. Szukaj niezabezpieczonych otworów w podłodze - pewnie są pod wężykiem od spryskiwacza, być może będziesz musiał nawet podnieść fotele (siedziska). Przy okazji będziesz miał zapewne pasy bezpieczeństwa z tyłu do poszycia - obejrzyj dokładnie mocowania prawego pasa pasażera z tyłu u dołu w kabinie oraz mocowania pasów pod kanapą (od wilgoci/soli/oleju rozpuszczają się te nici, którymi pasy są szyte).

Gumowy korek (a nawet korki, bo są dwa) pod zapasem to tak naprawdę nie korki, tylko wyjście awaryjne dla klienta wiezionego pod przymusem w bagażniku... ale można je użyć również do wypuszczania niepotrzebnej wody z bagażnika ;).

 

PS. Gdzieś na forum już było na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Domiss, jak już się uporam z tematem opiszę swoje przeżycia ;) , a korki zaspawam!! nie będą skurczybiki wyłazić bez pozwolenia!! :D

 

[ Dodano: Czw 29 Mar, 2007 11:13 ]

Domiss,

Domiss, mam prośbę, bo naczytałem się jak głupi na formu i niewiele już kumam, do podświetlenia deski rozdzielczej to jakie wreszcie mają być żarówki T5 1,2 W czy W5W? A jeśli się orientujesz to czy są LEDowskie zamienniki do nicz - bo w moim Micrusie czarna dziura jest w tym miejscu i trza porządek zrobić. Z góry Ci dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...