Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sposób na podnoszące się przewody WN.


Gość Karol_R

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was ma patent na podnoszące się przewody WN?

Dodaje, że mam zakupione przewody z JC (kolor niebieski). Niestety sytuacja tego wymagała no i chcę jeszcze troche na nich pojeździć.

Po przejechniu kilkudziesięciu kilometrów gdy zaglądam pod maskę dwa przewody są wypchane do góry (nie ma żadnych przedmuchow ze świec; świece prawidłowe). Próbowałem trochę kombinerkami ale sytuacja się nie poprawiła.

Podzielcie się swoimi doświadczeniami.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to całe JC :(:

 

Ciężko to będzie opisać

Ale , ale spróbuj tą część z kapturkiem przytrzymać dociskając do dekla zaworów a pociągać delikatnie za sam przewód, wtedy jeżeli nie jest to na stałe ze sobą to "naddatek" przewodu powinieneś wyciągnąć na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega wyżej

część z kapturkiem przytrzymać dociskając do dekla zaworów
, porządnie przyciśnij przewód, aż pstryknie końcówka przewodu na świecy i kapturek znajdzie sie w deklu zaworów. Jak masz za długie przewody (te które wchodzą po dekiel zaworów), to chyba nic nie zrobisz, bo jak będziesz próbował wyciągnąć przewód, uszkodzisz połączenie na przewodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś badziewne przewody i musisz sobie radzić. Miałem tak samo w Janmorach. Pomogło lekkie ściśnięcie kombinerkami konektorów, które wchodzą na świece (z wyczuciem). Rok temu kupiłem kable NGK i problem w ogóle nie występuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taki problem miałem z przewodami Boscha, podnosiły się wszystkie a poza tym padły po około 7 tys km, teraz kupiłem Janmory za 120 zł i jest gitara nic się nie podnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Miałem u siebie to samo co kolega Karol_R i jedynym sposobem była wymiana tych badziewnych przewodów JC. Poza tym po ok.5000km przebiegu zaczęły mi przebijać i świecić się w nocy przez co samochód gubił zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki problem miałem z przewodami Boscha, podnosiły się wszystkie a poza tym padły po około 7 tys km, teraz kupiłem Janmory za 120 zł i jest gitara nic się nie podnosi.

 

 

u mnie przewody Boscha też padły po jakichś 8-9tys, oddałem je do reklamacji, Bosch mi je odesłał a po miesiącu znowu je oddałem :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...