Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

wahacz do k11

Guest davenam
 Share

Recommended Posts

Guest davenam

Czy ktos sie orientuje czy jest roznica konstrukcyjna (chocby jakas najmniejsza) miedzy wahaczem do Nissana Micry K11 92-97 a K11 98-02 ?

Bo te pierwsze sa dostepne na allegro (92-97) a tych drugich nie ma i nie wiem gdzie moge dostac w nowy i w miare tanio :)

potrzebuje prawy wahacz .

pozdro

Guest johny_fellow

Nie ma.

Jedyna mała różnica jest w tych produkowanych po lifcie we wrześniu 2000 roku ale tam też pasują w większości te starsze.

Guest maciulek

nie orientuje się za bardzo ale wiem ze przeguby napewno sa inne. 20 mm wieksza srednica ze wzgledu na wieksze przeciazenia. Wiec ciężko powiedziec jak z wachaczem...

Guest johny_fellow
20 mm wieksza srednica ze wzgledu na wieksze przeciazenia

Jakie większe przeciążenia?

Wahacze tak jak już pisałem do września 2000 roku są takie same!

Guest auto-moto
a tych drugich nie ma i nie wiem gdzie moge dostac w nowy i w miare tanio :)

potrzebuje prawy wahacz .

Wahacz dolny prawy oryginalny Japoński YAMATO mam w cenie 145 zł. :one:

Jak chcesz mogę go wystawić na Allegro ;)

612037.jpg

Guest davenam

nie no na allegro to sa nawet po 80zl nowe wahacze, tyle ze ja potrzebuje tylko tą gume co jest na twoim zdjeciu po lewej bo ona mi sie wyrobila i mi wahacz ma luzy

Guest pawlo1030

Jesli masz wyrobiona gume na wachaczu to po co caly wachacz chcesz wymieniac? Wystarczy sama tulejke gumowa taniej i szybciej.Tak mi sie zdaje bo tez wymienialem.Dobrze nie pamietam ale guma cos kolo 40zl.Do zrobienia samemu.

Jesli masz wyrobiona gume na wachaczu to po co caly wachacz chcesz wymieniac? Wystarczy sama tulejke gumowa taniej i szybciej.Tak mi sie zdaje bo tez wymienialem.Dobrze nie pamietam ale guma cos kolo 40zl

Gdzie kupiłeś :?: :?: Najbardziej by mi pasowało przez NETA.

W katalogu nie występuje jako część zamienna - jest tylko cały wahacz lub sworzeń.

tedgum.pl masz wszystkie gumki jakie sa zawieszeniu w micrach :) lub 4cars.pl pod poduszka poduszka wachacza i tuleja wachacza... Poduszki wachacza sa takie same w k10 jak i w k11... tylko zapomnialem czy poduszki wachacza to te z przodu czy tuleje wachacza... :)

ceny w granicach 20 zł sztuka... z wymiana nie ma problemow sam wymienialem i poduszki i tulejki

4cars.pl

Właśnie z nimi koresponduję - kazali podać nr nadwozia - zobaczę co będzie dalej.

[ Dodano: Wto 03 Kwi, 2007 17:59 ]

Mam konto w sklepie.

Zaoferowali części - zapłaciłem. Zobaczę co będzie dalej ;):P

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 17:50 ]

Przesyłka dotarła :D

• 1 year later...

Będę wymieniał gumę na wahaczu tylną i mam pytanko. Czy po wymianie trzeba ustawić zbieżność. Mogło być tak, że ostatnio miałem już ustawianą na luźnej gumie