Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wahacz do k11


Gość davenam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje czy jest roznica konstrukcyjna (chocby jakas najmniejsza) miedzy wahaczem do Nissana Micry K11 92-97 a K11 98-02 ?

Bo te pierwsze sa dostepne na allegro (92-97) a tych drugich nie ma i nie wiem gdzie moge dostac w nowy i w miare tanio :)

potrzebuje prawy wahacz .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciulek

nie orientuje się za bardzo ale wiem ze przeguby napewno sa inne. 20 mm wieksza srednica ze wzgledu na wieksze przeciazenia. Wiec ciężko powiedziec jak z wachaczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
20 mm wieksza srednica ze wzgledu na wieksze przeciazenia

 

Jakie większe przeciążenia?

 

Wahacze tak jak już pisałem do września 2000 roku są takie same!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość auto-moto
a tych drugich nie ma i nie wiem gdzie moge dostac w nowy i w miare tanio :)

potrzebuje prawy wahacz .

 

Wahacz dolny prawy oryginalny Japoński YAMATO mam w cenie 145 zł. :one:

Jak chcesz mogę go wystawić na Allegro ;)

 

612037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawlo1030

Jesli masz wyrobiona gume na wachaczu to po co caly wachacz chcesz wymieniac? Wystarczy sama tulejke gumowa taniej i szybciej.Tak mi sie zdaje bo tez wymienialem.Dobrze nie pamietam ale guma cos kolo 40zl.Do zrobienia samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz wyrobiona gume na wachaczu to po co caly wachacz chcesz wymieniac? Wystarczy sama tulejke gumowa taniej i szybciej.Tak mi sie zdaje bo tez wymienialem.Dobrze nie pamietam ale guma cos kolo 40zl

Gdzie kupiłeś :?: :?: Najbardziej by mi pasowało przez NETA.

W katalogu nie występuje jako część zamienna - jest tylko cały wahacz lub sworzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedgum.pl masz wszystkie gumki jakie sa zawieszeniu w micrach :) lub 4cars.pl pod poduszka poduszka wachacza i tuleja wachacza... Poduszki wachacza sa takie same w k10 jak i w k11... tylko zapomnialem czy poduszki wachacza to te z przodu czy tuleje wachacza... :)

 

ceny w granicach 20 zł sztuka... z wymiana nie ma problemow sam wymienialem i poduszki i tulejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4cars.pl

Właśnie z nimi koresponduję - kazali podać nr nadwozia - zobaczę co będzie dalej.

 

[ Dodano: Wto 03 Kwi, 2007 17:59 ]

Mam konto w sklepie.

Zaoferowali części - zapłaciłem. Zobaczę co będzie dalej ;):P

 

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 17:50 ]

Przesyłka dotarła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Będę wymieniał gumę na wahaczu tylną i mam pytanko. Czy po wymianie trzeba ustawić zbieżność. Mogło być tak, że ostatnio miałem już ustawianą na luźnej gumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...