Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10] rozrzad w p10 1.6 16v

Guest rychu25
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Zaraz, zaraz - co znaczy nie przejmuj sie. U mnie strasznie glosno stuka w takim samym silniku gorny napinacz lancucha rozrzadu, mimo ze wymienilem go na nowy, a takze mam nowe 2 lancuchy i ten dolny napinacz rowniez. Wsumie jest tak od zmiany oleju z 15/w40 na 10w40 - przypadkowej przez mechanika. Teraz juz mam spowrotem 15w40 i nadal stuka. ?????????????????????????????Nie wiem co z tym juz robic :|

Guest johny_fellow

Zmień wcześniej olej żeby wypłukać pozostałości po starym.

U mnie też było słychać i już cały rozrządzik jest wymieniony no i nastała błoga cisza. :D

mnie też stuka. Niestety będzie wymiana, zapewne samego górnego łańcucha wraz z napinaczem.

Pociesze Cie tylko tym, że nie musisz tego robić od razu. To łańcuch troche wytrzyma więc bardzo się nie ma co odrazu wrzucać w koszty. Można poczekać do kolejnej pensji.

• 3 years later...

A podobno w primerkach się nie wymienia rozrządu ja mam już 225 tyś i nic jeszcze nie słychać i niech lepiej tak zostanie

Guest wojt_mk..

A podobno w primerkach się nie wymienia rozrządu ja mam już 225 tyś i nic jeszcze nie słychać i niech lepiej tak zostanie

Mam ten sam silnik co ty i przejechane już 252 tyś i też jest cisza smile.gif

Mam 1,6/102KM Invitation, trochę postukiwał po przejściu na 10W40, przeczyściłem miskę i "smoka" pompy olejowej i jak ręką odjął, błoga cisza :-)