Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak odpowietrzyć układ po wymianie klocków??????


Gość Daguś

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska,

przedwczoraj wymienialiśmy z Foxem tarcze i klocki w moim micrusie, niestety zapowietrzyliśmy układ :( Czy mógłby mi ktoś podać instrukcję jak go odpowietrzyć bo nie umiemy sobie dać z tym rady :( Autko potrzebuję na jutro więc byłabym bardzo wdzięczna na w miarę szybką odpowiedź :) Z góry wszystkim za pomoc serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, świeci mi się kontrolka ręcznego (który nie jest zaciągnięty) i pomimo iż dolałam płynu do max dalej się świeci. Pedał hamulca mi wchodzi prawie w podłogę :/ jak go dłużej powciskam to chodzi ciężko, krótka przerwa i znów do podłogi...Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majsterus

i to jest to powietrze.

i w tym momencie jak pompujesz i opór wzrasta druga osoba musi lekko popścić i zakręcić odpowietrznik (popuszczamy w prawo-gdyż jest z drugiej strony) przy kole i spuścić powietrze i pewną ilością płynu stary (będzie ciemny)

i tak postępujemy od najdalszego koła od pompy czli jak wcześniej napisano od prawego tyłu potem lewy tył prawy przód i lewy przód kontrolując poziom płynu w zbiorniczku

na odpowietrznik zakładamy przeżroczysty wężyk i konieć do kubka z cieczą żeby było widać jak schodzi powietrze -bąbelki

to nie jest trude :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101
przy kole i spuścić powietrze

A jak spusci powietrze z koła?...

jak jest płynu na maxa to moze sie pływak zablokowac i tez pokazywac czerwona kontrolke

majsterus rewelacyjnie opisał :

na odpowietrznik zakładamy przeżroczysty wężyk i konieć do kubka z cieczą żeby było widać jak schodzi powietrze -bąbelki

to nie jest trude

 

[ Dodano: Pią 30 Mar, 2007 14:46 ]

Acha pływak odblokuje sie sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...