Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pierwsza 5-gwiazdkowa terenówka


Gość SiwyAWNET
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gumis78

Krathor ... piszesz ze navara swoje wazy a i tak przestawilo o 1,5 ... no widzisz ... ja mialem przygode jako mlody kierowca 2 lata po egzaminie ... jechalem na slasku przez jdno miasteczko ... w sumie ciotka tam mieszka wiec maisto znam od malego jako pieszy ... jako zmotoryzowany wowczas mniej ... no i bylo sobie skrzyzowanie (STOP bylo widac z daleka tudziez wiedzialem ze trzeba sie zatrzymac i skrecic) na ktorym chcialem skrecic w prawo .. jak sie okazalo sie nie da bo to jednokierunkowa a znak wylonil sie z przyulicznego drzewa na 3 sekundy przed skrzyzowaniem ... pomyslalem ze jak pojade prosto ... to na nastepnym skrzyzowaniu spokojnie skrece gdziem chcial i wjade od drugiej strony ... no i .... myslalem o 2 sekundy za dlugo zapominajac o stopie ... ze kamienica stala na rogu gostek zauwazyl mnie w ostatniej chwili w sumie chwile hamowal i przyperdzielil tak ze Audika Cygaro (1400kg) obrocilo o 180 stopni zaczepilem kolem o kraweznik tak ze wentylkim mozna sie bylo golic ... oczywiscie z racji mlodego wieku wszystkie gapie (nawet nie wiem skad sie naglewzieli - sobota 8 rano) na mnie z morda ze gowniarz ... ze jak jezdze ... ze szaleje ... (ja blachy BLS gostek lokalne) ... z jego renowki plyn poszedl prosto do studzienki na srodku skrzyzowania tak ze plamy nie bylo ... gliniarze 5 razy pytali jak sie to stalo nie mogac uwierzyc ze duze ciezkie audi stoi zupelnie gdzie indziej ... w sumie gostek jechal za szybko nie ja bo inaczej by mi sie udalo ... ale STOP STOPem i kolos 250zl dostalem ... 30 dni bez prawa do jazdy ... bylo minelo :-) teraz jestem uwazniejszy na skrzyzowaniach

 

dlugi post a glownie chodzilo mi o to co sie dzieje z autem podczas kolizji ... nie bijcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zobacz opis - "przygotowany do rejestracji " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...