Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

uszczelka filtra pow. K11


zachu

Rekomendowane odpowiedzi

czy macie takową w swoich autkach? u mnie jej nie ma, a w zielonej księdze obsługi jest. Zastanawiam się, czy bez tej uszczelki nie dostaje lewego powietrza. czy sama pokrywa filtra dobrze go dociska?? Zobaczcie jak jest u was :?: dzięki z górki

 

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ta jest, ale wg książki na sam wkład idzie jeszcze jedna na tą różową pianke , chyba po to żeby dociskać wkład na całym jego obwodzie. gdy jej nie ma to krawędź wkładu od strony przepływki nie jest dociskana :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu wymienialem filtr. załozyłem Filtrona i on ma ta rózową pianke znacznie grubszą niz poprzedni filtr Championa. Na tego Championa załozona była jeszcze metalowa ramka. Filtron ma rózowa pianke grubsza niz ten Champion wraz z ramką wiec juz tej ramki nie przekładałem bo obudowa filtra nie chciała sie domknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mli, tak się składa, że ta cienka uszczelka miedzy górną a dolną cześcią komory filtra w mojej K11 sie zaczyna przerywać i od dłuższego czasu szukam nowej. Może się dogadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

zachu uszczelka filtra powietrza jest z nim zepolona.

 

Ten właśnie wkład od spodu zakończony jest uszczelką, którą kładziesz w stronę wlotu a jak zamykasz pokrywę to ją dociska i powstaje uszczelnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...