Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zacinająca się klamka w P10


Gość gregors

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BART55940

CZESC,WITAM.

Mam ten sam problem i chyba zrobie tak jak mowi sauron,sa teraz smary wysokiej klasy,ja ostatnio w zime uzylem smaru maszynowego(zielony i gesty)do kludek i nic ich nie rusza,chodza jak nowe,gwint mocowania anteny cb tez smarowalem i chodzi jak burza!!!

Nie polecam wd40,bo jest suchy i na nie dlugo to pomaga.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wladis_20

Witam

 

Mam ten sam problem z prawą tylną klamką. Czasami zdarza mi sie ze prawe przednie drzwi niemożna otworzyć kluczykiem (ciężko chodzi) ale po kilku ruchach chodzi ok. Natomiast od kupenia primery niemogę otwieć bagażnika kluczykiem, otóż kluczyk wchodzi w otwór dobrze ale niemożna nim kręcić, Może jest jakoś zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam W poniedzałek naprawiałem to cudo. Niestety nie zawsze spryskanie WD lub CX pomaga w przepadku kiedy pręt podtrzymujący zawias lekko się zkrzywi to klops.

 

ja wymontowałem tapicerkę i klamkę delikatnie wyprostowałem pręt zalewałem wszystko CX80 i musiałem rozruszać aż chodziło lekko tj ok 30 minut (WD poprzednio wytrzymał miesiąc) po rozruszaniu zalałem wszystko olejem maszynowym (smar nie wciśnie się w te szczeliny) i mam nadzieję że to finał tej zabawy na dłuższy czas

 

Artek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BART55940
Witam

 

Mam ten sam problem z prawą tylną klamką. Czasami zdarza mi sie ze prawe przednie drzwi niemożna otworzyć kluczykiem (ciężko chodzi) ale po kilku ruchach chodzi ok. Natomiast od kupenia primery niemogę otwieć bagażnika kluczykiem, otóż kluczyk wchodzi w otwór dobrze ale niemożna nim kręcić, Może jest jakoś zablokowane.

 

Mi padl tylny zamek po zimie.

Zrobilem tak:wymontowalem zamek z klapy(prosta sprawa),nalelem do pojemniczka plynu hamulcowego,wziolem zamek w kombinerki i podgrzalem nad palnikiem gazowym,a nastepnie wrzucilem do pojemnika z plynem hamul.i tak kilka razy,zobaczysz jak sie syf gotuje przy podgrzewaniu zamka,wszystko wyplywa.

Po kazdej probie nagrzewania,trzymajac zamek w kombinerkach wkladalem kluczyk i probowalem krecic,az do skutku,bawilem sie tak chyba ze dwie godziny,ale dziala do dzis.

 

Pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...