Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PROSZĘ O POMOC W WYCENIE NISSANA SUNNY!!!


Gość maniek 76

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek 76

Chcę sprzedać swojego nissana ale mam problem z wyceną.Jest to NISSAN SUNNY 1.6 12v benzyna hatchback.Stan bdb nowe opony przód,nowy akumulator,nowe klocki i szczęki hamulcowe po wymianie płynu w chłodnicy i oleju w skrzyni biegów.Silnik i skrzynia suche w silniku olej mobil1, nie bierze oleju pali na dotyk. Rok produkcji 1990 w kraju od 2005 karta pojazdu.PROSZĘ O POMOC w wycenie.Fotki na

 

www.knb250.fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek 76

Co do przebiegu jak go kupiłem to miał na liczniku 124.423 Tys.km.Na liczniku i lince przy skrzyni mial plomby ale nie miał ksiażki serwisowej wiec czy tyle napewno ma to niewiem.Cyfry na liczniku są w jednej lini i nie widać zeby ktos tam grzebal.Sam mogę powiedzieć tyle że śmiga dobrze a brak książki może zrobić swoje czyli podejrzenia o cofanie licznika.DZIĘKI za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek 76

Za te moje cudo gościu mi daje 3 tys ale chyba go wystraszyłem że chcę 3.3tys bo już nie dzwoni ale oglądał i mu się spodobał.Tylko ten przebieg jednak go troche zastanawial .kase miał przy sobie bo to handlarz był mowi ze jak drozej nie sprzeda to rozbierze bo części w cenie.A ja przez przypadek wykasowałem do niego numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...