Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zderzak na zamowienie


Gość Wojtasnissan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość johny_fellow

Wojtasnissan a byłeś u Adama w Max Tuningu zapytać?

Coś by pewnie dorobili do standardowego zderzaczka.

 

Pablo's np.robił w AGT w Poznianiu ale to też na podstawie standardowego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnomag
Przecierz seryjne są takie ładne po co komu inne??

 

Bardzo pomocne to było :fuckyou2:

 

Z tego co sie orientuje WAk-Dar tuning sprzedawali zderzaki przednie do 100nx za 350 zl. fajnie wygladaly nawet sam sie nad nimi zastanawialem. poszukaj na necie cos o nich, jak sam nie znajdziesz daj znac to pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnomag

hmmm jest jeszcze szansa taka, bo jest u nas w szczecinie firma ktora robi zderzaki na zamowienie. sam bylem u nich z taka sprawa. jednak jak sie dowiedzialem o cenie ok 700 zl to zrezygnowalem ;) . to juz za drogi interes jak na nasze setki.

 

osobiscie ten od wakdara bardzo mi pasuje i napewno taki bym montowal jakbym mial robic cos u siebie

 

hmmm czy to nie jest przypadkiem przerobiony zderzak od hondy..... del sol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem do mojego 100nx-a caly komplet. Tzn przód, tył i progi.

Wlaśnie od Wak dar tuning. Kupowałem przód na allegro i zapytałem od tył. Okazało sie że ma tez tyła nawet progi specjalnie pod 100nxa(moim zdaniem są wypaśne:D)

 

tak to sie prezentuje w całości

 

http://img133.imageshack.us/my.php?image=100nxprzodui7.jpg

http://img412.imageshack.us/my.php?image=100nxtylgc9.jpg

http://img412.imageshack.us/my.php?image=100nxprogig3.jpg

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny_fellow nie napisałem że jest to moja setka!!

pokazałem zdjęcia jak wygladają te zderzaki i pogi żeby ktoś mógł je zobaczyć.

Moj nx jest cały czas u blacharza bo czekam na resztę części. Potrwa to jeszcze pewnie może z miecha :029: Ale jak już będzie posadany z nowiutkim lakierem to napewno walne fotki.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te progi joy tuning nowe poszly ostatnio na allegro za 185 zeta... (dosc dobra cena prawda?) ja kupiłem od kolegi kpl dokładka+ progi+ ta mała lotka na klape od 2.0 GTI (lekko podrapane i w dokladce wiercenia i sruby :( ale ogolnie dobry stan)za 200 zeta... (też dość dobra cena) zobaczymy jak będzie wyglądać jak wyjedzie od fachowca:) Upiększajcie seteczki :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie gustuje w tego typu spoilerach. Nie lubie jak auto jest obwieszone jak choinka a pod maską marne 1.6 które nie ma siły jechać na dużych kołach i z kupą szpachli na aucie. Ja wole typowy german style czyli czysto nisko i szeroko za to z mocnym silnikiem pod maską. I właśnie powolutku do tego dąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem każdy posiadacz samochodu z "marnym 1,6" i niżej nie powinien nic w nim ruszać za wyjątkiem silnika tak? Moim (i chyba nie tylko)zdaniem setka ma niezaciekawy ;) przód a w prezentowanym wyżej wygląda dużo lepiej. Tylko ze sam przód troche za bardzo sie odróżnia od reszty wic żeby to jakoś wyglądało to musi być tezodpowiedni tył. Nie każdy musi się z tym zgadzać ale dla mnie liczy się też wyglad a nie tylko silnik i ilość kucy pod masą :), chodz wiadomo że im więcej tym lepiej :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Osobiście nie gustuje w tego typu spoilerach. Nie lubie jak auto jest obwieszone jak choinka a pod maską marne 1.6 które nie ma siły jechać na dużych kołach i z kupą szpachli na aucie. Ja wole typowy german style czyli czysto nisko i szeroko za to z mocnym silnikiem pod maską. I właśnie powolutku do tego dąże.
mistrzu sam pisales, ze zderzak ala Del sol jest fajny i ze planowales taki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu sam pisales, ze zderzak ala Del sol jest fajny i ze planowales taki

 

 

czy to przypadkiem nie ja napisalem??? :kosci:

 

mi niestety w ostatnim wypadku ucierpial jeden prog (lewy),... wogole go nie mam...

ciekaw jestem czy ktos moze mi jakis przerobic aby wygladal tak jak prawy, moze w Extreme tuning w sczecinie na klonowica. pmaietam , ze michal (chyba tak sie nazywal) robil takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem każdy posiadacz samochodu z "marnym 1,6" i niżej nie powinien nic w nim ruszać za wyjątkiem silnika tak?

Nie nieuważam tak, poprostu nie gustuje w tego typu przeróbkach gdzie wygląd nie idzie w parze z osiągami. Wole jak auto nie wygląda a jeździ i leczy leszczy w autach chociaż z wyglądu mocnych.

mistrzu sam pisales, ze zderzak ala Del sol jest fajny i ze planowales taki

Zgodze się z Tobą w 100%,że tak pisałem, ale ludzie i gusta się zmieniają często nie do poznania i tak jest w moim przypadku. Co do auta to dąże inna drogą niż wtedy co miałem jeszcze NX'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary to tylko zderzaki i progi!!! Moim zdaniem samochód z nimi wygląda o wiele lepiej niż seria ale nie do tego stopnia żeby mylić go z jakimś bolidem... Myśle że z tymi spojlerami samochód nie wygląda jakby miał z 200KM pod maską. Co innego gdyby to był jakiś wypaśny spojler tylni na klapie albo wlot na masce - wtedy by to troche śmiesznie wyglądało do 1.6.

 

Po 2 moim skromnym zdaniem masz trochę dziwny punkt widzenia, bo jak miałeś NXa to zderzak był dobry i chciałeś go mieć a jak już nie masz nyski to to nagle Ci się zderzak nie podoba :zdziw:

Najwyrazniej szybko zmieniasz zdanie ;)

Mi się podobają samochody i części nie tylko te które posiadam :diabel2:

Miałeś NXa i zderzak był spoko :) , teraz my mamy te nyski i nam się też podoba :diabel:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałem nyski to też przez długi czas mi się podobał, poprostu zmienił mi się gust i wyraziłem swoje zdanie a tu wszyscy się oburzają. O gustach sie nie dyskutuje i chyba każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja nie jade po nikim dlatego,że jemu ten zderzak sie podoba a mi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim (i chyba nie tylko)zdaniem setka ma niezaciekawy ;) przód a w prezentowanym wyżej wygląda dużo lepiej

 

dodam 3gr od siebie ;)

 

przod w setce jest genialny, z kazda chwila podoba mi sie coraz bardziej. doklaka od gti sprawia, ze jest on masywniejszy wiec zadne cudawianki, dziwactwa i plastiki zamiast seryjnego zderzaka nie sa potrzebne moim skromnym zdaniem

ktos wyzej napisal zeby upiekszac setki, a ja twierdze, ze kazdy dodatek psuje tylko jego wyglad :) (pomijam tutaj felgi, chociaz zbyt duze tez szpeca)

yhhh ale mnie to nie sluchajcie bo ja jestem odwiecznym wrogiem tuningu optycznego ;)

 

ufff podziekowal i pozdrawia

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 'szpadluję' forum Nissana bo w czerwcu przejmuję nyskę od Gościa.

 

Zaciekawiła mnie ta setka z galerii.

 

http://nissanklub.pl/nasze_auta.php?pid=8&...id=82&p=100

 

Gdzie można dostać (zapewne import) te zderzaki PFEBA oraz co najważniejsze jaki jest ich koszt bo dla mnie są.... :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

Zderzaki były już zamontowane jak sprowadzilem auto.

Wydaje mi sie że jest to jakaś wersja fabryczna bo widzialem jeszcze kilka takich.(spojlery maja niemieckie napisy "na specjalne zamówienie- NiSSAN, czy cos takiego) ,

Kiedys znalazlem gdzies strone DE gdzie był taki komplet zderzaki, progi i dwie lotki na klape za cos ok 1000euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

mi osobiscie setka najbardziej podoba sie z okraglym przodem jak na zdjeciach nizej...

5a692d1d1fbb3a45m.jpg

 

7dde3dcefd06eb78m.jpg

 

to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac...

jestem tylko ciekaw czy u nas da sie zlatwic takie zderzaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...