Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zderzak na zamowienie


Gość Wojtasnissan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pancin_007

witam wlsnie bede sie przymierzal do zrobienia zderzaka i progow do mojej 100 ,wymyslilem ciekawy patent jak sie komus spopdoba to zaden problem by zrobic forme i 2 laminacik:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe co z tego wyjdzie :)

forma jest dobra bo jak pęknie( a o to nietudno :P ) to zawsze można taniej dorobić niż kupować np na allegro za 350 ;)

czekamy na foty :D

 

poadro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Pancin_007

pomysl nie upadl poprostu troche malo cvzasu ostatnio mam...;(wiecie studia...a p[ozatym mialem ostatnio troszke inna pilniejsza robote w mojej nysce jak wymiana filtra na pompie wtryskowej amorkow i przegwintowywanie szpil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pancin_007

hm koszty?:Ppare litrow zywicy najdrozsza epoksydowa ale wlasnie takiej trzeba uzyc no i najtansza mata moze byc...do formy w sam raz sie nadaje...moj pomysl jest w sumie dosc nie drogi choc moze troche czasochlonny .Zalatwilem juz sobie styropian ekstrudowany grubosci 10 cm wiec bedzie w czym obrabiac:P (ten twardzsy taki zielonkawy)na wykonanie podstawy pluga no i normalna 2 ktora jest dosc elastyczna...2 styro wyginamy w ksztalt zderzaka oczywiscie wczesniej odtluszczamy benzynka...i przyklejamy powoli dociagajac go do zderzaka punktowo gunem na goracy klej<szybko twardnieje>swoj zderzak obkleilem od tej lini w dol ktora jest miedzy swiatlami.nadkola zrobilem na prosto uzywajac pianki i na dole lapiac wczesniej wycietym i sklejomym z 3 warstw styropianu ekstrudowanego plugiem .wycinami wlocik w miare podtrzeb i wlasnej fantazji dokladamy pianki tu i tam oczywiscie lepiej jak sie wczesniej przygotuje jakis szkic bedzie latwiej...szlifijemy papierami od grubszego to coraz drobniejszego nadajac pozadany ksztalt.oczywiscie wczesniej nalezy obkleic blotniki klosze i rant maski tasma malarska.pasta do butow smarujemy ppozostala czesc zderzaka czyli w moim przypadku gore i przystepujemy do wykonania formy.zderzaczek dzielimy kreseczka na 2 czesci (polowki)w tym miejsci bedzie laczenie formy <latwiej wyjac odlew...kurde pisac mi sie niechce ale jak ktos zainteresowany i ma troszke wyobrazni to wie jak to wyglada reszte dopisze jak zdjecia zapodam z moich prac ale to w nastepnym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Pancin_007

pomysl nie upadl tylko ...malo czasu jakos ostatnio ale juz sa efekty nowe progi +dokladki na progi i przygotowanie zderzaka,osd swojego pomyslu troche odbiegam i dokladam 2 zderzak zamiast robienia odlewu jutro gielda wiec napewno jakis wytargam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA ALEGRO JAKIŚ KOLEŚ DORABIA I SPRZEDAJE. JAK SZUKAŁEM TO MIAŁ ŚWIETNIE WYKONANE DO FORDA PROBE, I ZA NIEZŁĄ KASKE! MUSISZ SIE PRZYCZAIĆ I NAMIERZYĆ!

 

Wyłącz capsa bo ledwo się to czyta.

 

Teraz aktualnie jest na allegro spojler dolny.. wcześniej był komplet tył+przód z listwami na progi. Jak myślicie, dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...