Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Nie świeci się zegar w liczniku


Gość tom_ek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W P11 pod obrotomierzem nie wyświetla mi się zegar. Jest podświetlenie na pomarańczowo lecz nic się nie wyświetla. Licznik kilometrów działa OK.

Czy to któryś z bezpieczników padł i który? :(

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mam podobny, chociaz odwrotny problem , zegar sie wyswietla, jednak w nocy sie nie podswietla, tak samo (chociaz nie wiem czy jest) podswietlenie przycisku od św. awaryjnych i podgrz. szyby i chyba przelacznikow od otwierania szyb

wszystkie bezpieczniki dobre, aczkolwiek nie moglem znalezc odpowiadajacyh konkretnie za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie popaliły się żaróweczki od podświetlenia, ja po zakupie zmieniałem dwie od podświetlenia obrotomierza, a ostatnio od podświetlenia przełączników w konsoli środkowej, wytrzymały 2 tygodnie i znów ciemno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Żarówki są dostępne w każdym sklepie motoryzacyjnym, no może nie w każdym ale ja jakoś nie miałem problemu ze znalezieniem. Co do braku wyświetlania się wartości na liczniku to już całkiem inna sprawa, może być problem z jakimś bezpiecznikiem, samym licznikiem, lub luty na płytce licznika są popękane. Trzeba sprawdzać po kolei od wersji najtańszej do najdroższej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primap11malbork

Nie to miałem na myśli mówiąc "kłopoty z dostępem" (teraz najtrudniejszy to jest dostęp do tych zadrukowanych papierków o nieładnym zapachu;) - mnie dołuje fakt pt. "co trzeba rozebrać, żeby się tam dostać...."

 

 

 

 

:shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kyniu1985

Mam podobny problem,otóz swieci mi sie podswietlenie zegarka na pomaranczowo ale nic sie niewyswietla.Czy moze mi ktos wytlumaczyc co jest nietak.Moje auto to WP11 98rok 2.0 16v 96kw motor.Odkad go kupilem dziala wlasnie tylko podswietlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...