Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przestroga dla osób chcących kupować PZ JANMOR


Gość symek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dałem się skusić niską ceną i nabyłem przewody zapłonowe firmy JANMOR. Kabelki kupiłem na stronie producenta, wysyłkę dostałem gratis wiec cały koszt wyniósł mnie 99zł. Paczka przyszła, zadowolony pognałem wymieniać przewody. Na pierwszy rzut oka wyglądają fajnie, ale po zamontowaniu okazało się, że przewody mają takie przebicia, że lepiej ich nie dotykać…  Wysłałem maila do JANMORA, że chce je zareklamować. Otrzymałem odpowiedź, aby im wysłać przewodziki (dobrze, że zostawiłem sobie stare bo inaczej autko by stało tydzień :/) Zobaczymy jak będzie z nowymi, które mi wyślą, ale już mi się to nie podoba…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy zdejmowaniu kabli przy wymianie swiec urwal sie przewod z jednej fajki a potem fajka sie polamala i kawalki posypaly sie wokol gniazda swiecy :D teraz sie smieje ale mialem problem z wydostaniem tego szajsu. w sobote wjechaly org NGK z Australii :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie o janmorach mi przewody boscha zaczęły przebijać po kilku tysiącach km, w nocy jak otworzyło się maskę to niezła była dyskoteka :kosci: oddałem je do reklamacji i dupki odesłali mi je z powrotem twierdząc, ze w przewody są ok a wina leży po stronie cewki, squrwiele jeb@%$ :fuckyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

To samo jest z przeowdami JC, po 6tkm i ok.3 miesiącach wylądowały na śmietniku.

Teraz bujam się na NIPPARTS'ach i jest OK ale tak czy siak zmienię je na NGK albo BERU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówka 27

Gdybym miał wymieniać to na NGK, powiem szczerze że gdy jęździłem kilka lat temu takim autem jak Espero to wiązki wymieniałem średnio 3 razy do roku , gdy założyłem NGK problem zniknął. Kosztowały wtedy krocie.... jakieś 200zl, ale się opłacało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ile km powinno się wymieniać pz? Ostatnio wymieniłem u siebie wsyzstkie świece na oryginalne NGK bo 2 już się przepalały i były mokre. Czy polecacie w związku z tym od razu wymianę kabli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 miesiące temu założyłem do Micry nowe świece NGK i przewody JANMOR (niebieskie) i póki co jest OK.

Wybrałem je z oferty sklepu, bo..... były jako jedne z tańszych i były silikonowe (niby lepsze :D )

 

A co wy polecacie, jakie marki??

P.S. Rok temu zmieniałem w Mondeo przewody fabryczne Motorcraft na zamiennik AD, sprawowały się dobrze, ale jakość AD w stosunku do Motorcraftu - duża. AD - cieńsze, mniej elastyczne i ogolnie jakieś gów...e. Ale działały ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam przewod janmora jest ok bo jest sprowadzany, ale zlozenie jest do d*py, mi pare razy wyszedl przewod a spinka zostala na swiecy w koncu sie wkurw... i zalozylem spowrotem te co byly jakies japonskie nei pamietam nazwy i nie ma zadnej roznicy, a janmory woze w bagazniku na zapas

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z janmorami to troche głupia sprawa, bo powiem wam, że ta firma ma niezłe doświadczenie w produkcji zapłonówek.

 

Kiedyś po założeniu LPG jak zaczołem mieć problemy próbowałem kilku (miałem dostęp za friko do różnych) Próbowałem kilku marek, w tym Janmorów -

 

Nie mam o nich złego zdania, ale nie zdały u mnie egzaminu. Dopiero znajomy, znajomego polecił mi gośćia który robi kable! Za przewody zapłaciłem 80zł. Dałem stare na wzór - odebrałem nowe - problem z przerywaniem zniknoł, zrobiłem już na nich 40tyś. Widać polak potrafi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...