Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wypadeczek stluczka piewrwsza in my life!


Gość Sound_Craft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sound_Craft

Witam! dzisaj zaliczylem bardzo fajna dupke:D mianowicie VW transportera T4

jechalismy jakies 4 - 5km/h wiec nienajgorzej nagle zahamowal pan z VW a ja juz niestety na nim!! moj zderzaczek sie wgial dosyc do srodka lampy cale kierunki cale maska leciutko odeszla do tylu i jak sie otwiera to ociera lekko o gril ale to chyba nieproblem a VW odpadly dwa te narozne zderzaczki. u mnie chlodnica tez nietknieta nawet da sie jechac. ale teraz niewiem czy da rade zderzak naprpstowac czy moze kupic jakis uzywany?? jak tak to gdzie?? mieszkam w olawie kolo wrocka moze wie ktos cos?jakies rady, porady??jakies pocieszenie??:D dzieki i pozdrawiam i niezycze nikomu zaliczenia takiej dupci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej a jaką masz micrę?? moze w podpisie napisz bedie latwiej doradzac tez ;] zapewne k-10 bo piszesz ze maska sie obciera o grill ale model po lifcie czy przed?;]

 

hmm co do zderzaka , niewiem jak to wygląda ale prawdopodobnie zgieło sie wzpocnienie pod nim odkrec zderzaczek i zobacz jak to wyglada

, mozesz fotki jeszcze tu wstawic;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sound_Craft

wiec ja mam k-10 z 1989 wiec zapewne po lifcie. szkoda mi tego autka niby nic powaznego ale jednak.odechcialo mi sie doslownie jezdzic!! ale chyba nie na dlugo:D zastanawiam sie czy da sie napreostowac taki zderzak "wieksza suszarka" ?? bo fest zle zx nim niejest. pozdrawiam a na allegro widzialem zderzaczek przod za 45 zl lakierowany ale akurat pod kolor mojego nadwozia ale zastanawiam sie jak by to wygladalo bo z z tylu mam czarny nielakierowany. jak myslicie?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:D to ja znam lepszą historię :D

 

Aktualna Micra - własność Żonki :D

 

Któregoś pięknego, słonecznego, lipcowego dnia, roku ubiegłego, narzeczona wjeżdzała na moje podwórko za szybko ...... skręciła w lewo...... no i noga na hamulec żeby zaraz cofnąc i nawrócić. Ale.... pod kołami pojawila się trawa, koła straciły przyczepność i ............. uderzyła w ścianę Micrą..... :diabel: I wszystko rozegrało się na moich oczach. Dostałem horego śmiechu jak zgasiła samochód :diabel: , a ona szoku - jak to się stało??

Micra: stracila lewa lampe, lewy błotnik (przód pogięty i porysowany), zderzak połamany i pogięty (bo przy okazji trafiła na wystającą śróbę ze ściany), lewy róg maski pogięty, delikatnie pogięte wzmocnienie za zderzakiem. Rama, zawieszenie i cała reszta - bez uszczerbków.

 

Shock !! Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego i nie słyszałem o czymś takim :D

 

Na pamiątkę mam do tej pory w garażu błotnik i lampę (pozostałości) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sound_Craft

ja juz sobie poradzilem z micrusem. Zderzak elegancko naprostowalem dzieki "opalarce" byl jak plastelinka :) belke naprostowalem to i tamto i jest naprawde ok! znajomi mowia ze nic niewidac :D noooo a ta historia z micra żonki to rzeczywiscie niezla!! niby nic takiego a jednak uszkodzen wiele. teraz tez z tej swoeje kolizji sie smieje ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...