Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głuchy stuk w prawym kole po powrocie z max skrętu


Gość rubi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy maksymalnie skręcę koła w prawo, a później zacznę odbijać, słyszę głuche uderzenie, jakby zwolnienie sprężyny, albo uderzenie o gumę. Jedno uderzenie i później już nic. Co to może być i jak to naprawić??

 

 

pozdrawiam i dziękuje za pomoc

Rubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, że jak skręce na max, a później nie usłyszę tego odbicia, to strasznie mi siąga kierwownice w prawo

 

czy to może być górne mocowanie McPersona ponoć nazywane także poduszką pod McPersonem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

Podepne sie pod temat :P

Czasem jadac na luku w prawo na granicy przyczepnosci opon (czyli dosyc szybko bo mam dobre kapcie) cos mi strzeli w prawym kole, dokladnie tak jak opisuje Rubi, cos powaznego mi sie sypie? :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jadac na luku w prawo na granicy przyczepnosci opon (czyli dosyc szybko bo mam dobre kapcie) cos mi strzeli w prawym kole, dokladnie tak jak opisuje Rubi, cos powaznego mi sie sypie? :zly:

Może to być luz na którejś z śrub mocujących górny wahacz, równie dobrze może to być jakiś luz z dolnego wahacza. Trzeba sprawdzić organoleptycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...