Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Głuchy stuk w prawym kole po powrocie z max skrętu

Guest rubi

Recommended Posts

Gdy maksymalnie skręcę koła w prawo, a później zacznę odbijać, słyszę głuche uderzenie, jakby zwolnienie sprężyny, albo uderzenie o gumę. Jedno uderzenie i później już nic. Co to może być i jak to naprawić??

pozdrawiam i dziękuje za pomoc

Rubi

Można przypuszczać że to coś z przegubem.Też tak mam. Kupiłem Kagera i od początku tak było.Ale jeżdżę aż się rozleci.Następny kupię lepszej firmy.

Guest Gringo

A ja obstawiałbym drążek bo mam podobny objaw....w piątek jade do serwisu,jak mi to potwierdzą co ci napisałem to dam ci znać....ja obsatwiam na drążek

dodam jeszcze, że jak skręce na max, a później nie usłyszę tego odbicia, to strasznie mi siąga kierwownice w prawo

czy to może być górne mocowanie McPersona ponoć nazywane także poduszką pod McPersonem??

Guest Tomasz_Primera

Podepne sie pod temat :P

Czasem jadac na luku w prawo na granicy przyczepnosci opon (czyli dosyc szybko bo mam dobre kapcie) cos mi strzeli w prawym kole, dokladnie tak jak opisuje Rubi, cos powaznego mi sie sypie? :zly:

Guest jarkk
Czasem jadac na luku w prawo na granicy przyczepnosci opon (czyli dosyc szybko bo mam dobre kapcie) cos mi strzeli w prawym kole, dokladnie tak jak opisuje Rubi, cos powaznego mi sie sypie? :zly:

Może to być luz na którejś z śrub mocujących górny wahacz, równie dobrze może to być jakiś luz z dolnego wahacza. Trzeba sprawdzić organoleptycznie

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...