Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wybuchający silnik w Patrolu


OFF-ROADER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mojemu koledze po 50 tyś w patrolu wybuchł silnik :/

Ja w swoim mam 21 tyś , czyli już nie długo pojeżdżę

Czy Nissan naprawdę nic nie poprawił w silnikach 3.0 i dalej wypuszcza je z wadą smarowania :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

-podobno w niektorych silnikach znaleziono ..laski dynamitu.. :diabel: :diabel: .Jak przygotowujesz sie do kupna navki to nie czytaj w/w postow.Bo to czesto(nie zawsze (CRENSCH))zaslyszane opinie i powtarzane plotki. :/ Poczytaj posty DOMADMa,IKI,GUMISIA.

Czy Nissan naprawdę nic nie poprawił w silnikach 3.0 i dalej wypuszcza je z wadą smarowania
-mysle ze wina lezec moze po stronie kierowcy. Mozna miec watpliwosci czy te dwa lata produkcji navarowskiego silnika juz wystarczyly na wylapanie wad,ale patrol?? :027:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregMar....ja też sie łamałam czytajac niektóre opinie na forum...ale po pierwszej "własnoręcznej" jeździe(testowej) navarą....okazło się ze nie dośc ze ładna, funkcjonalna(jak dla mnie ;) ) to jeszcze JAK SIĘ PROWADZI....no i nie było odwrotu(no chyba ze bank odmówił by kredytu ;) )....teraz jeżdżę już swoją i stan upojenia trwa :D

 

co ciekawe...znajomych najpierw zatkało ( dieselek z dużym bagażnikiem :diabel: )...niektóży dalej nic nie mówią tylko są jacyś tacy sino-zieloni :P ...a wybrańcy któży dostąpili zaszczytu zajżenia do środka...najpierw szok ze nie widac i nie czuc ze to pick-up(a swoja droga-ciekawe czego sie spodziewali-drewnianego zydla zamiast siedzeń :P ?)...po przejażdzce szok sie pogłebia i przechodzi w ZACHWYT...ochom i achom końca nie ma :D:D:D

 

więc jeśli masz możliwości ,potrzebujesz i podoba Ci sie to KUPUJ<KUPUJ<KUPUJ :one: :one: :one:

 

[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2007 08:52 ]

co do patrola...faktycznie dużo sie słuszy ze z tymi silnikami cos nie teges...a swoja droga-znam takiego ktoremu wystrzelił przy 160/h...no ale auto było sprowadzone... a on w ogole lubi szybko jezdzic.... :027:

 

nie wiem,nie znam sie... :D ale niektore auta nie sa stwozone do wyscigow....navara na przykład :P .... oczywiscie ze jak sie wcisnie to pojedzie...ale jak ktos chce cały czas szybko to niech sie nie upiera na zwrot vatu :P....

 

[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2007 09:02 ]

nie generalizuje oczywiscie bo mozna miec po prostu pecha ( tak jak Crench na przykład)

 

kazde auto może sie popsuc (no bo co by onaczej producenci robili :P )... chodzi tylko o to zeby w razie awarii można bylo z czystym sumieniem powiedzieć :TO NIE MOJA WINA :D .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-podobno w niektorych silnikach znaleziono ..laski dynamitu.. :diabel: :diabel: .Jak przygotowujesz sie do kupna navki to nie czytaj w/w postow.Bo to czesto(nie zawsze (CRENSCH))zaslyszane opinie i powtarzane plotki. :/ Poczytaj posty DOMADMa,IKI,GUMISIA.

Hehehehe... Pewnie z podpisem "made in Toyota" :D:D:D te laski... Dynamitu znaczy się... :diabel2: Ale faktycznie zacząłem spisywać wszystkie te usterki i zamierzam już przy następnej próbnej wizycie, o ile uda mi się po świętach znaleźć trochę wolnego, postawić na baczność pana sellsmenagera :diabel2: podeprę się opiniami na tym forum i uczulę go na to że mimo iż jestem niespotykanie gwałtownie spokojnym człowiekiem :mikolaj: to lepiej nie wyprowadzać mnie z równowagi takimi rzeczami jak: rysy na lakierze :zdziw: , nie dokręcone poduchy pod skrzynią biegów :551: , krzywa kierownica :wpale: ... 185 tysięcy nie rośnie na drzewie i jesli będę miał z tymi babolami do czynienia mogę się stać toksyczny dla środowiska pana sellsmenagera... :502: :572: Więc na samym początku ustalę że nie zamierzam jeździć co 3 dni do serwisu bo mam 130 km w jedna stronę i samymi dojazdami bym sobie gwarancję załatwił :sylwester:

GregMar....ja też sie łamałam czytajac niektóre opinie na forum...ale po pierwszej "własnoręcznej" jeździe(testowej) navarą....okazło się ze nie dośc ze ładna, funkcjonalna(jak dla mnie ;) ) to jeszcze JAK SIĘ PROWADZI....no i nie było odwrotu(no chyba ze bank odmówił by kredytu ;) )....teraz jeżdżę już swoją i stan upojenia trwa :D

 

co ciekawe...znajomych najpierw zatkało ( dieselek z dużym bagażnikiem :diabel: )...niektóży dalej nic nie mówią tylko są jacyś tacy sino-zieloni :P ...a wybrańcy któży dostąpili zaszczytu zajżenia do środka...najpierw szok ze nie widac i nie czuc ze to pick-up(a swoja droga-ciekawe czego sie spodziewali-drewnianego zydla zamiast siedzeń :P ?)...po przejażdzce szok sie pogłebia i przechodzi w ZACHWYT...ochom i achom końca nie ma :D:D:D

 

więc jeśli masz możliwości ,potrzebujesz i podoba Ci sie to KUPUJ<KUPUJ<KUPUJ :one: :one: :one:

Hehehehe :D dzięki Ika lejesz miód na me zwątlone tymi trwożnymi historiami serce :D Odrazu lepiej jak kobieta pocieszy, jakby słońce z za chmur wyszło :) Musze przyznać, że wizualnie auto mi się podoba a i odpis VATu i z paliwka i auta jest tu dodatkową pokusą... :sylwester: Więc jeśli mi bank też udzieli kredytu, jak w końcu księgowa raczy skończyć PIT i sprawdzę go u innej by z nowu przez tamtą nie płacić kary 10 tyś :036: , to odrazu lecę po bankach :028: Ika a Tobie jakie warunki bank dał, jeśli można spytać?

 

PS: Fajnie byłoby sie znaleźć w gronie takich fajnych Navaromaniakow :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, pamiętaj że na parę tysięcy już chyba sprzedanych navarek na forum pojawiają się ci właściciele, którzy coś tam więcej chcą wiedzieć o swoich autach, lub jeśli mają jakiś problem. 95% nigdy tu nie zajrzy i nie powie nic na temat swoich aut, a najczęściej będą to zadowoleni użytkownicy bo nic się złego nie stanie i nie będą szukać pomocy na takich forach jak to.

Ja mam auto już parę miesięcy, 12 tys km nakręcone i żadnych problemów. Nie ma dzisiaj produktu którego nie można by poprawić, ale to co zrobił nissan to arcydzieło i ja jestem dumny że mogę sobie taką fajną bryczką jeździć.

Statystycznie coś zawsze się stać może, i jeśli wydarzy się to u kogoś mądrego, to na pewno zawita do nas i się podzieli! Stąd zawsze przewaga na forum wątków katastroficznych. Ale naprawdę nie jest tak źle, a tym bardziej kiedy trzymamy się razem :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Statystycznie coś zawsze się stać może, i jeśli wydarzy się to u kogoś mądrego, to na pewno zawita do nas i się podzieli! Stąd zawsze przewaga na forum wątków katastroficznych. Ale naprawdę nie jest tak źle
-zdanie to powinno zamiescic sie w naglowku NKP! :one: :one: :one:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, postawić na baczność pana sellsmenagera

 

napisz jak Ci poszło :D ..... i notuj,notuj bo tam ciekawe rzeczy mówią :diabel2:

 

miałam spory "wkład własny" :P wiec przy kredycie najważniejsze było to czy można go spłacic wczesniej bez dodatkowych opłat ;) jak vat zwrocą ;) ... resztę spłacam rodzince wiec "kredyt 0%" na rok z możliwością przedłużenia :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domadm dzięki super w końcu na święta udało mi się trafić na tematy mówiące pozytywnie o Navce super :D Po Twoim poście odetchnałem z ulgą że to jednak są wyjątki a ja kupując Navkę nie jestem skazany na wieczne potępienie :diabel2: trochę mi ulżyło. Cieszę się że Twoja już po 12k jest sprawna super, znaczy nie są to mimo wszystko rzeczy az tak nagminne bo by faktycznie każdego dnia pod serwisami Nissana stały setki aut :diabel: :diabel: :diabel: Ale dzięki waszym radom wiem co sprawdzać i dam skrypt panu Rafałowi - sprzedawaczowi :diabel: Navarki i sam przy odbiorzę porzycę lupę powiększającą od ojca by szkielko i oko dokladnie zbadało wewnątrz i na zewnątrz Navkę a po świetach postaram się wykombinować jakiś wolny dzień i z rana pojechać do Szczecina na ulicę Struga, dojadę na 11 i anektuję u nich coś do testowania i zacznę jeżdzić do wieczora testówką po tymich poligonie za salonem :kosci: :kosci: :kosci:

, postawić na baczność pana sellsmenagera

 

napisz jak Ci poszło :D ..... i notuj,notuj bo tam ciekawe rzeczy mówią :diabel2:

Oczywiscie!!! Nie zamierzam sie uchylać od obowiązku zreferowania zajść, które będą miały tam miejsce :028:

miałam spory "wkład własny" :P wiec przy kredycie najważniejsze było to czy można go spłacic wczesniej bez dodatkowych opłat ;) jak vat zwrocą ;) ... resztę spłacam rodzince wiec "kredyt 0%" na rok z możliwością przedłużenia :D:D:D
No tak... Ja w takiej komfortowej sytuacj nie jestem... W kredycie urzadzałoby mnie ok 10% wpłaty własnej, bo gotówka jest w obrocie a nie na kącie... Firma dopiero się rozkręca więc nie wiem czy uda mi się uzyskać aż tak dobre warunki kredytowe i czy nie będę zmuszony do leasingu... Chyba, że uda się porozmawiać z ojcem i na jego firmę wziąć, ale wpisać auto na stań środków trwałych u mnie (trzeba popytać jakiejś księgowej która czuje Buesa w tym temacie bo moja obecna go nie czuje :036: ) wtedy móglbym wpisać go na stan środków trwałych u siebie i odpisać VAT... Nie wiem czy tak się da... Hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
czy nie będę zmuszony do leasingu
-nie ma co przesadzac, bo leasing nie jest takim wcale najgorszym rozwiazaniem. :027:

 

[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2007 22:39 ]

A propo's swiat to zycze wszystkim wesolych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie będę zmuszony do leasingu
-nie ma co przesadzac, bo leasing nie jest takim wcale najgorszym rozwiazaniem. :027:

No najgorzym jeszcze nie ale po zakończeniu leasingu jeszcze wykup... A też nie zawsze mozńa wziać leasing tylko na 2 lata czy trzy bo wielkość raty ma ogromne znaczenie...

A propo's swiat to zycze wszystkim wesolych!
Jak najbardziej!!! Wszystkim forumowiczom i szczególnie forumowiczkom, fanom i fankom Navarek i innych Nissanów i nie Nissanów WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT! :mikolaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o d*pie Wy o zupie :/

Te silniki jakieś gównolitowe są [ Patrol ]

W Polsce Nissan wymienił 300 szt na gwarancji

Ja i mój kolega mamy wyprawówki na bazie Patrola

Prędkości jakimi się poruszamy to 90-100 km/h

Chciałem zwrócić tylko uwagę że Nissan przez 6 lat nie poprawił wady konstrukcyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Ja o d*pie Wy o zupie
-no coz tak to juz bywa na forum ze podazamy roznymi scieszkami..
Prędkości jakimi się poruszamy to 90-100 km/h
-srednio w to wierze,ale to bez znaczenia bo silnik nie powinien wybuchac i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-srednio w to wierze,ale to bez znaczenia bo silnik nie powinien wybuchac i tyle.

Uważasz że na oponach MT lub Maxxis 35/12.5/16 , jesteś w stanie szybciej się poruszać po asfalcie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...