Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kilka pytań po stułczce ;( P11


Gość swift

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podczas przedświątecznej garaczki zakupów, zagapiłem sie i najechałem na tył innego pojazdu przy predkosci ok 20-25km/h.

Straty (przeciwnik był większy i miał hak ;): zderzak, lampa(1szt), chlodnica klimy i wody, i podusia..

 

Potrzebuje konkretnych info dotyczących ponownego montazu air bag. Kierownicę lub sam air bag można kupić juz za 200-300zł, tyle warto zainwestować w bezpieczeństwo. Proszę o info jak to technicznie wyglada.. co z czujnikiem i resetem sygnału.

 

Bedę również potrzebował ww. części, tanie używki. Jesli ktoś z Was może mi jakoś pomóc proszę o info. Ile mechanik może krzyknąć za montaż./ naprawe?

 

NISSAN PRIMERA P11 (1996) 2.0SLX (zielona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik poduchy masz zamontowany w tunelu środkowym, pod podłokietnikiem. Teoretycznie jest on jednorazowy, ale słyszałem o fachowcach którzy go reanimują (prawdopodobnie wystarczy przeprogramowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwoń we wtorek parę części jeszcze mam

a tak na marginesie masz jedną poduchę czy dwie bo nie wiem który sensor i jak strzeliła podusia to pas kierowcy nie wystrzelił

czekam na info

pozdrawiam bolek

tel 511 843 835 lub 601 19 28 25 zawsze na którymś mnie złapiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z czesciami z demontazu aut angielskich? Czy cześci niczym sie nie roznia?

Poducha kierowcy oczywiście pasuje, pasażera nie bardzo, sensor powinien być taki sam, lampy mogą oświetlać środek drogi zamiast pobocza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (miałem) jedną poduszke. Zadzwonie, thx za info

 

[ Dodano: Nie 08 Kwi, 2007 14:19 ]

A jak z czujnikiem w tym przypadku? trzeba wymieniac czy jak? Jest poduszka czujnik i centralka.. Poduche wymienie.. zresetuje sygnal w centralce a co z czujnikiem?

 

[ Dodano: Nie 08 Kwi, 2007 17:07 ]

Pas nie strzelil chyba dlatego ze byla bardzo mala predkosc i male uderzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...