Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja i korzystanie z telefonu w PRIMERZE AD'2003


Gość fiori

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, jako całkowicie nowy użytkownik NISSANA PRIMERA. Bardzo proszę o pomoc w następujących tematach:

- posiadam wszelkie instrukcje etc tylko po niemiecku - czy można gdzieś ściągnąć instrukcje po polsku / angilesku w pliku *.pdf albo *.doc?

- moja nawigacja kończy się na granicy polsko - niemieckiej, a chciałoby się korzytsać też w polsce. W serwisie wysłali mnie na drzewo :(

- jak w prosty i niedrogi sposób można uruchomić funkcję wbudowanego telefonu?

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc,

 

pozdrawiam

AW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. Instrukcje znajdziesz tutaj Instrukcja P12

2. Niestety nie ma mapy Polski dla tej nawigacji - jest tylko europa zachodnia.

3. samochód nie ma funkcji wbudowanego telefonu - aby wykorzystać przycisk telefonu z konsoli oraz wyświetlanie podstawowych funkcji telefonu musisz mieć centralkę i uchwyt do telefonu przy podłokietniku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość spamergt

Witam

1. Instrukcje znajdziesz tutaj Instrukcja P12

2. Niestety nie ma mapy Polski dla tej nawigacji - jest tylko europa zachodnia.

3. samochód nie ma funkcji wbudowanego telefonu - aby wykorzystać przycisk telefonu z konsoli oraz wyświetlanie podstawowych funkcji telefonu musisz mieć centralkę i uchwyt do telefonu przy podłokietniku

Pozdrawiam

 

 

a powiedz mi jak podłącza się taką centralkę to korzysta się wtedy z tego guzika telefonu i obsługuje się telefon na wyświetlaczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...