Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] wycierzaczki czasowe


nike_bytom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wycieraczkami czasowymi w mojej primerce, tzn. ta gałeczka ktora sie kreci zeby ustawic cykl wycieraczek nie dzial poprawnie.Wycieraczki w kazdej innej pozycji ciągłej pracy (kazda szybkosc) działają ok.Kiedy używam czasowych czyli krece ta gałka wycieraczki zadziałaja tylko raz potem juz moge czekac do smierci i nic ponowne pokrecenie gałką jeden cykl (obojetnie w ktorej pozycji jest przekrecona gałeczka jeden cykl i tyle).wkurzajace kiedy nie pada za mocno ...

Sprawdzalem bezpieczniki i sa ok

Jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jest to związane z czujnikiem deszczu (tylko daje propo bo pojecia nie mam poki co)

 

a swoją drogą to sofaboss by objasnil co autor mnial na mysli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info mysle ze problem rozwiazalem.Sesnor znajduje sie przy lusterku wstecznym samochodu.Zdjołem pokrywe plastikowa i sensor nie byl na swoim miejscu poprostu wydaje mi sie odpadl (dwa metalowe zatrzaski).Wypiołem go wyczyscilem , poskładałem i raczej działa. Cykle działaja :)

Dzieki 'jawert'

Jeszcze pytanko na temat kamerki

Moge sobie zmienic na kolorowa kamerke?W nowszych takowa byla jak dobrze wiem?Chodzi mi o kamere cofania oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowszych takowa byla jak dobrze wiem?
(kolorowa kamerka - dop jawert

 

nawet taka jest - wiem bo mam

wydaje mi się że nie powinno byc problemu - monitor jest raczej jeśli nie taki sam to podobny - ale może ktoś z elektroniką nissana mający więcej wspólnego potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ktorego roku w primerkach byly te kolorowe kamerki,gadałem z gosciem na allegro ma pare primerek na rozbiórke, tylko gosc nie jest pewny czy jest ona w kolorze. Chce 120 zl czy cena jest ok jak myslicie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo kamerek i wyswietlaczow LCD . Czy ktos z forumowiczow orientuje sie czy majac DVD -Rom nawigacje w Primerce P12 rocznik 2002 mozna w jakikolwiek sposob przysotosowac ten sprzet do ogladania filmow DVD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...