Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pompa paliwa


Gość rz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

kupilem pompe paliwa JC (bo tylko taka moglem znalesc), zalozylem i kupa okazalo sie, ze nie podaje paliwa, ok oddalem do reklamacji i dostalem nowa. i co sie okazalo? dzieje sie tak samo jak z poprzednia, autko nie chce hulac. zazaczam, ze na starej pompie smiga

w czym tkwi blad? kolejna felerna pompa? cos nie teges w silniku? ale gdyby bylo cos nie tak to stara pompa tez by nie dzialala, tak mi sie przynajmniej wydaje

 

czy ktos mial podobne przejscia jak ja?

z gory dzieki za porady

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

a slychac po przekreceniu stacyjki ze pompa pracuje?(rozumiem, ze masz ga16de)?? Moze zle jakos podlaczyles lub ta pompka potrzebuje wiekszego napiecia? sprawdz w instrukcji co napisali. Wprawdzie JC zazwyczaj maja shit, ale warto zobaczyc czy dobrze montujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

rz ma GA16DS z tego co pamiętam.

 

A czegoś tu nie rozumiem.

 

zazaczam, ze na starej pompie smiga
ale gdyby bylo cos nie tak to stara pompa tez by nie dzialala, tak mi sie przynajmniej wydaje

 

Stara pompa działa tak? To po co zakładasz nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

rz to poszukaj we Wrocku jakiejś Setki po wypadku do rozbiórki i wytargaj z niej pompę. Co oryginał to oryginał bo JC to największy badziew na świecie.

 

A może EnDrIu WAWA jeszcze ma ze swojej starej Sety :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem przeciwny kupowaniu uzywki ale teraz jestem zmuszony zeby chociaz zobaczyc w czym lezy problem. kupilem juz uzywana oryginalna pompe, w srode powinna przyjsc

 

ciekaw jestem czy uznaja mi po raz kolejny gwarancje na ten szit JC ;]

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co spekulować made in china to made in china :)

nawiasem mowiac coobcio pisal jak w napinaczu lanucha gornego zerwal bodajze slizg

a mi linka sprzeglowa zaczela sie wydluzac i pekac zaczely druty po 1-2tys km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe... swoja droga podejrzewam ze w JC kupuje tygodniowo wiecej czesci niz wy wszyscy razem wzieci miesiecznie... i co ciekawe jakos my jeszcze nie mielismy z nimi jakichs wiekszych problemow (ktore nie bylyby do skorygowania na miejscu)...

 

 

Ja tego nie kumam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro kupujesz w JC czesci.... to moze byc sprecyzowal czy kupujesz w JC czesci JC czy czesci innych producentow

 

PS my stwierdzamy fakty czesci markowanych JC ktore sa gowno warte, co ja mam kupowac i reklamowac ten shit co pare dni i myslec czy mi sie nie rozpadnie ta czesc w drodze, chyba nie o to chodzi, pozatym wiekszosc na forum potwierdzi moje slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kupujemy roznie... generalnie jakos warsztat niezaleznie od hurtowni bierzemy czesci lepsze, chyba ze nie ma wyboru.

 

z JC co bralem ostatnio do swojego to akurat tylko filtry... Moj padre mial w Mazdzie laczniki stabilizatorow i pompe wody... dziadek robil Pugiem 605 na taksowce - auto bylo serwisowane przawie w ogole na najtanszych gratach i tez zyje niezle...

 

 

 

Prawda jest taka ze najtanszego sie prawie nigdy nie bierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami nie ma wyboru i trzeba wziasc czesc JC , ale te czesci nie sa wcale tanie a zamiennniki renomowanych firm czy japonskich mniej lub bardziej znanych sa nieduzo drozsze np 10-20% od JC

zapewne duzo ludzi niewie ze to sa chinskie czesci bo nazwa JC kojarzy sie z japan cars i mysla ze to japonskie czesci

 

ciekawie jest z amorkami GPD hehee ktos na forum pisal ze to german partion distribution ze to chinskie amory pakowane w niemczech :) dlatego cena jest niska,

no jak pewnie wiele rzeczy teraz

np Hart ciekawe gdzie jest produkowane wiekszosc asortymentu i tylko markowane i ich nazwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Generalnie nie możemy też pojechać po wszystkim co jest sprzedawane w JC, do d**y są głównie wszystkie elementy sprzedawane z ich logo.

 

rz mam nadzieję, że używka będzie działać.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYB i Alko no to bardzo dobre amory

ja mam z tylu olejowe Sachsy drugi rok i jest OK

na przodzie mam uzywane oryginalne NISSANowskie i co najciekawsze sa w bdb stanie

wczesniej jak go kupilem byly Gabriele olejowo gazowe- masakra polecialy od razu najpierw tyl zaczal zamarzac zima a pozniej przod wrecz przestal dzialac i stukac zaczely jeszcze niemilosiernie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz mowa o amorkach to bylem dzisiaj na stacji diagnostycznej sprawdzic zawieche i co sie okazalo, wszystko jest w barzo dobrym stanie :) brak luzow i amorki maja dobra skutecznosc z czego jestem very happy :) zawsze to o jeden wydatek mniej

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Heh... ja pojutrze muszę się bujnąć na przegląd.

 

Wiem, że mam do wymiany czujnik ciśnienia oleju i czujnik w skrzyni położenia dźwigni w pozycji neutralnej (oby dwa działają ale olej się z nich sączy) oraz manszetę na przekładni kierowniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...