Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lakierowanie primery. Dylemat, POMOCY


Gość maykel132

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maykel132

Jestem od jakiś 3 miesięcy jestem "szczęśliwym" posiadaczem primery p10 koloru czerwonego. Wziąłem ją od znajomego więc nawet jej jeszcze nie przerejestrowałem. Teraz stoję przed obliczem wyjazdu za granicę i będe musiał niestety sprzedać swojego nissanka. Tutaj powstaje mój problem, poprzedni właściciel mało dbał o niego ze strony wizualnej czyli "jak gdzieś się coś wgniotło, to trudno" Przed pomysłem wyjazdu chciałem zrobić z primery łądne auto i myślałem o jej polakierowaniu, tutaj pytanie, czy skoro mam go za miesiąc sprzedać to czy mogę mieć ew. problemy z racji tego że będzie świeżo polakierowany?? Dodam że chce jeszcze w nim wymienić górny rozrząd bo zaczął się odzywać i tylne opony gdyż planuje jeszcze nią dłuyższy wypad przed wyjazdem.proszę o pomoc w moim problemie oraz jeśli ktoś chciałby kupić p10 to walcie po 10 maja można ją brać. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada taka - nie dokłada sie do auta które masz zamiar sprzedac.Nikt nie da ci wiecej dlatego ze beda nowe opony i lakier oraz rozrząd - to nikogo nie obchodzi.Liczy sie rocznik.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maykel132

W sumie tak ale rozrzad i opony i tak musze wymienic bo mam zamiar nim jeszcze pojechac do czech a co do lakieru to chcialbym zobaczyc co mozna z niego zrobic. lakierowalbym sam pomoglby mi zaprzyjazniony lakiernik wiec nie wyniosloby mnie to wielkich pieniedzy tylko czy moge miec pozniej problem ze sprzedaniem go. Bede mial na to 2 tyg.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciekQBN

Jeśli się zdecydujesz na malowanie, to zrób dokładna doku fotograficzna przed i w trakcie malowania, bo Ci zarzucą, że auto po dzwonie i picowane przed sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maykel132

ostatnio co lakierowalem to byl maluch i przynioslo mi to wiele frajdy i satysfakcji. Jeszcze pomyślę o tym ale mam jeszcze dylemat co do rozrządu.

Chciałbym z przyjaciółmi na początku maja pojechac do czech odpocząć i zastanawiam się czy robić przed tym ten rozrząd i czy słyszalny rozrząd będzie mógł odbić się znacząco ew. na cenie samochodu jak będe go sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...