Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówka Xenon do P12


Gość Wacław

Rekomendowane odpowiedzi

w P12 na 100% sa zarowki typu D2R u mnie byly Philips ale ktos pisal ze mial Osram ja obecnie mam Osram i jest ok.

ps D2S sa do lamp soczewkowych czyli np do P11

 

Teraz nie mam pewności. Mam Primerę P11.144(2000r). Nie wiem również jakiego typu montuje sie w lampach xenonowych żarówki. Może ktoś zmieniał i jest pewiem symbolu.

Pozdrawiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem przeciez ze wiem na 100% zmienialem u siebie a w szafce mam stare zarowki jak cos to moge z nich spisac wszystkie symbole jakie tam sa ale na 100%sa ta palniki D2R :<

wiec nie mylcie koledze bo jeszcze zle kupi :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ghlight=#287179 pomocny temat jak chcesz samemu wymieniac :one:

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 21:01 ]

Sprawdzałem wg katalogu żarówek Helli , ale ok. Upierał się nie będę.

D2S na pewno nie są do lamp soczewkowych bo to żarówka ksenonowa.

 

zero pojecia a sie wtraca :(: :(: :(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki teraz już wiem napewno.

 

Ciekawostka cenowa:

Dodatkowo byłem wczoraj przypadkiem w Dziale Cżęści Zamiennych - Nissan Olsztyn Stefanowicz i tam doznałem szoku. Z ciekawośći zapytałem o cenę żarówni ksenonowej D2S, sprzedawca ospowiedział, że tak dawno jej nikomu nie sprzedał że nie pamięta jej ceny, a gdy sprawdził powiedział 800zł.Zaraz dodał,że nie kupuje się w Nissanie takich rzeczy podpowiedział nawet gdzie sie taniej kupuje.

 

Pozdrawiam Gladky[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...