Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] różnice w silnikach diesel


Gość BIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jest to mój pierwszy post na Waszym forum. Stoję przed problemem kupna nissana primery P12. Mam pytanie odnośnie róznicy między silnikami 1,9, a 2,2 litra. Oczywiście podstawowe różnice znam, ale czy te silniki różnią się jakoś konstrukcją? Obydwa modele mają wtrysk common rail? Co doradzacie? Który wybrać?

Z góry dziękuję za odpowiedź i wierzcie mi przeglądałem to forum dość dokładnie i nie znalazłem odpowiedzi na te pytania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kliknij TOO

To taka trochę konkurencja dla nissanklub.pl :diabel2: (przede wszystkim ilością zaworów na cylinder, więc i ilością wałków, więc raczej konstrukcje różne)

Pozdrawiam - Piotrek

 

PS. I częściej zaprzęgaj OKULARY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki rocznik P12 chodzi bo silniki 2,2 byly dwa jeden do 2003 mial 126km a drugi od 2003

138km z tego co wiem to jest to konstrukcja japońska tyle tylko ze w pierwszym 126km jest pompa Boscha a ten drugi to common rail.

1,9 to jest silnik renówki 120km ale w sumie chwalony na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak sie zastanawiałem jaki silnik do primerki wybrać to mi znajomy powiedział odrazu zebymk nie rał tego z silnikiem od renówki. Poradził mi mocniejszego 2.2 i się długo nie zastanawiałem, a teraz zadowolonym posiadaczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...