Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

silnik gt, fotele itd. zakup grupowy?


Gość palmer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam załatwionego anglika gt , jest tylko jeden problem cena to około 4000 - 5000 pln. wiec taka sprawa moze jest ktos chetny do kupienia silnika sr20DEH, skrzyni , komputerów itd; foteli tzw. pół kubłow wraz z całym srodkiem zegary boczki..., klapy(htb), lamp tylnych , szyberdachu, lusterek,drzwi, podsufitki, dachu , felg oryginalnych 15''czy czegokolwiek . mi zalezy jedynie na zderzakach wiec szukam chetnych na reszte... mysle ze jak by sie uzbierało pare rzeczy i pare osób kazdy kto czegos potrzebuje i zamiast płacic np. 500 zł za komplet lamp tylnych zapłacił by 250 to dla wszystkich było by to opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisał na zderzak przedni i tylni, progi i spojlerek może coś jeszcze...

Daj znać jeśli coś takiego będzie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz na tym polega heca ze kazdy pisze co potrzebuje z tego jednego egzemplarza, wszyscy sie składamy i wtedy kupujemy , kazdy dostaje to za co zapłacił.

 

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 22:24 ]

pozatym tamten to hatchback zostało by z niego m.in:

-silnik sr20DEH

-cały osprzęt silnika: chłodnice, komputery jednym słowem wszystko co pod maska..

-fotele poł kubły od gt plus boczki drzwi... całe wnetrze oprucz kokpitu

-felgi standard nissan

-klapa tylna

-lampy tylne plus kierunek prawy przód

-drzwi , szyby , lusterka

- błotniki przod

-wydechy , zawiasy , wszystko co pod autem

-klapa tylna ze spoilerem

-szyberdach

-dach

-cwiartki tył

-wszystko prucz zderzakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze w ecu z GT tylne lewe swiatlo wewnetrzne i jak odpuscisz to tylny zderzak ale ze bookujesz to nie narzekam. mysle ze pomysl jest mega za***isty. gdybym mial troche wolnego hajsu to bym sie szarpnal na DEHa....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety lampy sa pomaranczowe ale mysle ze co do halogenow i reszty pierdułek sie dogadamy.ja wszystko nakrece a reszte by wam kolega Gumi posprzedawał ps. maska i reflektory tez sa uszkodzone, przykro mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

jak jeszcze są lampy tylne to ja chętnie wezmę pozostałe trzy (jeśli greg76 zrezygnuje przypadkiem ze swojej to biorę komplet ;) ).

Jakby coś to na PW lub GG a nawet na mail -a :)

Pozdrawiam - Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ten link to to auto, kolega gumbi to przejał gdyz dysponował cała kasa na auto odrazu i miał cos kombinowac. ja miałem bum z pijanym kierowca skutera i jakos narazi enie mam ochoty , przepraszam bardzo ....

 

[ Dodano: Sob 14 Kwi, 2007 15:01 ]

aha ona za 4000 zł pojdzie bo gadałem z babka, tylko mowiła ze ktos miał jechac je ogladac... mozna wpłacic zaliczke i bedzie czekała ile trzeba. moze ktos to przejmie? ja z w/w powodów nie mam ochoty na nic tym bardziej ze to był moj znajomy obyło sie bez policji alezdałem sobie sprawe ze mogło sie to inaczej skonczyc...niech to bedzie przestroga dla tych co wsiadaja nawet po jednym piwku za kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej atpliwe żeby ktoś sr20deh bez org. pokrywy chciał - nie chodzi o to że ona dodaje mocy ale tak jakos fajniej pod machą....

HeHe, ja właśnie dlatego chce tą pokrywe bo fajnie wygląda, mam w planach zrobić coś ze swoją bo nie wygląda estetycznie,ale gdyby była możliwość kupienia z DEH to tylko pod względem wyglądu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...