Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pukanie w tyle - dziwny objaw


Gość zeusik

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu do rzeczy: p11 z 99 heczbek 2.0 - przy zatrzymywaniu sie gdu auto sie juz samo toczy z tylu po lewej stronie słychac takie stuki jakby sie cos obijalo o koło lub nadkole takie gluche stuki i po zatrzymaniu auta znikaja - podczas ponownego ruszani cisza ale znów jak zwalniam i jade juz klo 15 km/h pojawia sie takie "butelkowe" bum bum bum... i staje i cisza autko - ehh co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w n15 3d napierdzielał zatrzask składanych tylnych oparć kanapy to mocowanie jest przyspawane do karoseri wystarczy coś podłożyć pod ten zamek lub okleić tasma izolacyjną sprawdz sobie pozdro NKP GRUPA LUBLIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest zależne od obrotów koła to podnieś auto do góry, i obracaj powoli kołem, nasłuchuj gdzie to sie odzywa. Może to być coś przy hamulcach...może tam coś

U mnie tez kiedyś stukało,auto przetrzepali na szarpakach, odwiedziłem chyba ze trzy serwisy i nic nie było, wsiadałem jechałem i stuka...szlak mnie trafiał, wyczaiłem że porostu graty w bagażniku po zmianie kół źle pomocowałem, ucichło,ale tylko na tydzień, po tygodniu znowu PUK i PUK, załamałem ręce....dopiero po jakims czasie ktoś wsiadał do tyłu ( bo ogolnie z tyłu to powietrze woże...) i wyjoł spod fotela kij, który stukał o prowadnice od fotela. Ucichło juz na zawsze....mam nadzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebym miał na to czas... to stuka wydaje mi sie podczas hamowania... ale przy samym koncu jak sie autko zatrzymuje.. moze tarcza jest krzywa? ale musze sprawdzic co moze byc przyczyna dopiero w niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz tarcze czy bebny jak tarcze to moga to być klocki np. pekniety klocek ja miałem cos takiego z przodu wymieniłem locki i git ale sprawdż to mocowanie oparcia ten zamek mi też sie wydawało ze to z zewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...