Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przełączanie z gazu na benzynę


Gość walut

Rekomendowane odpowiedzi

witam, może koś pomoże lub podpowie. Fachmani rozkładają ręce. Przy przełączeniu podczas jazdy na wolnych obrotach z gazu na benzynę auto gaśnie. Po zgaszeniu silnika na gazie , a zwykle tak się robi ,zimnego silnika nie można uruchomić. Jak w wiekszości instalek to automat i powinien zapalać na benzynie. Przełączenie na benzynę jest mozliwe bez zgaśnięcia motoru tylko jak dodam gazu do 3500 a i tak w momencie przełączenia ma poważne zachwianie i prawie gaśnie. Jak uda się podczas jazdy przełączyć go na benzynę ipotem zgaszę to nie ma kłopotu z zapalaniem. Pozdrowienia

 

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 13:46 ]

aaaa auto n16 1.8 2001 instalka typ igs wielopunkt wtrysk (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichociemny30

Ja też miałem podobną sytuację kiedys w starym autku - passacie - musiałem wówczas kupić tzw zestaw naprawczy do miksera - problem znikł. A może warto odpalać na gazie ;) ja tak mam, tak robie i tylko raz na jakiś czas, przespaceruje się moim autkiem na benzynie :) nic się nie dzieje :) ale pamiętaj - BENZYNA MUSI ZAWSZE BYĆ

W BAKU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy coś pomogę, ale w instalce II generacji jest emulator wtrysków, którym można regulować coś, co pozwala na płynniejsze przełączanie z LPG na benz i odwrotnie.

 

 

Aaaa, sprawdzałeś jak się zachowuje na benzynie, może pompa nie wydala, albo filtr paliwa zapchany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość mikey_one

Jeśli masz problem po przełączeniu z gazu na benzynę przy wtrysku gazu i problem z odpaleniem na benzynie to może być kłopot z podawaniem paliwa - zapchany filtr paliwa lub umierająca pompa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...