Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czy warto kupować sportowy filtr powietrza K&N??


Gość Raflo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem sportowego filta powietrza K&N do 100nx(gaznik):

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=E-9192

Cena K&N to ok 160pln a np standardowego Filtrona ok 30pln, więc różnica w cenie dosyć spora, i nie wiem czy różnica w działaniu jest adekwatna do ceny???

Zastanawiałem się kiedyś nad założeniem stożka, z tym że z tego co tutaj czytałem stożek jest dobry jak kreci się na dosyć wysokich obrotach( a mi chodzi o normalnąw miarę jazdę).

W sumie ze 160 pln to można już stożek z rurami dostać.

W związu z tym moje pytanie czy warto kupować ten K&N (ewentualnie poprowadzić rurę do zderzaka żeby brał zimne powietrze) czy lepiej za jakiś czas pobawić się w stożek??

Czekam na jakieś sugestie i porady :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Raflo prawda jest taka, że za 250zł zrobisz porządny dolot oparty o stożek K&N, który na pewno będzie lepszym rozwiązaniem niż sama wkładka.

Za 160zł zrobisz dolocik na stożku Simota lub AOMA.

 

Cena K&N to ok 160pln

 

Skąd masz tą cenę? Ja jak się pytałem w JC to zaśpiewali 230zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

Dokladnie pic na wode fotomontarz .........pozbylem sie takiego filtra i inteka .........i zostal orginal ......i jest taksamo i niewidze zadnej roznicy ,,w mocy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kosztuje 153.42 zł w tym sklepie:

http://www.sklepmoto.pl/szuk.php?kat=114

 

Jego nr to E-9192

 

z tym że jak o niego pytalem to mi napisali że okres oczekiwania to ok 3 tyg :029:

 

Ale skoro piszecie że nie ma różnicy to po co przepłacać, narazie kupie seryjny za 30pln a w niedalekiej przyszłości pomyśle nad jakimś stożkiem :D

 

dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...