Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomysł na zamontowanie wzmacniacza


Andrzej330

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zamontować wzmacniacz w Serence. Kupiłem taki niewielkich rozmiarów, abym mógł go swobodnie zamontować. Jednakże mam problem, bo delikatnie jeszcze jest za duży. Może ktoś ma pomysł na miejsce do zamontowania. Już to może ktoś przerabiał. Proszę tylko nie pisać że gdzieś z tyłu, bo nie oto mi chodzi. Aby nie ciągać kilimetrów kabli szukam miejsca jak najbliżej radia, więc w grę wchodzi tylko miejsce od przednich siedzeń do maski. Odpada schowek od pasażera strony i nad schowkiem od wewnętrznej strony, pod maską i pod kierownicą; no i oczywiście pod nogami. Pod przednimi siedzeniami też nie wypali, bo będzie się je podnosić czasami. Ma ktoś jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest problemik.... W okolicach radia to wzmacniacz się jeszcze gdzies utknie, ale suba? :) Przecież kabli do tyłu ma nie być... :>

Tak serio: jeżeli uda mi się jeszcze dzisiaj zrobić fotkę mojego rozwiązania (NA TYLNYM SŁUPKU!!!!) to je tu zamieszcze. Wzmacniacz mam rzeczywiście niewielki, ale efekt porządany osiągnięty! Autka mamy fajne i duże, ale "zmieścić" do nich wzmacniacz czy zmieniarkę to nie lada sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację nie lada sztuka. Wzmacniacz montuję tylko i wyłącznie do głośników przód i tył bez suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - to zmienia postać rzeczy...

Kombinowałem kiedyś miejsce między komorą silnika (pokrywą od wodzików), a dolną częścią kokpitu (poniżej radia i sterowania nawiewami). Niewiele tam przestrzeni, ale może ten wzmacniacz wejdzie. Tylko pozostaje w tym przypadku widoczność dla "miłośników" takiego sprzętu - takich co im potem nic nie robią bo zbyt niska szkodliwość czynu...

Jest jeszcze jedno dobre miejsce - i tu, to nie żart - pod maską! Serio - chłodzenie ok, miejsca pod dostatkiem (bo normalnie to tam ludzie silniki mają, a MY nie) kable bezproblemowo można przecisnąć (za aku na ścianie grodziowej jest gumowa "śluza" na dodatkowe przewody).

Popatrz, oceń - może się na coś komuś przydam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - to zmienia postać rzeczy...

Kombinowałem kiedyś miejsce między komorą silnika (pokrywą od wodzików), a dolną częścią kokpitu (poniżej radia i sterowania nawiewami). Niewiele tam przestrzeni, ale może ten wzmacniacz wejdzie. Tylko pozostaje w tym przypadku widoczność dla "miłośników" takiego sprzętu - takich co im potem nic nie robią bo zbyt niska szkodliwość czynu...

Jest jeszcze jedno dobre miejsce - i tu, to nie żart - pod maską! Serio - chłodzenie ok, miejsca pod dostatkiem (bo normalnie to tam ludzie silniki mają, a MY nie) kable bezproblemowo można przecisnąć (za aku na ścianie grodziowej jest gumowa "śluza" na dodatkowe przewody).

Popatrz, oceń - może się na coś komuś przydam...

W jakim miejscu pod maską masz na myśli. Za aku jest rzeczywiście sporo miejsca. Gdzie indziej pod maską tego nie widzę.

Pod dolna część kokpitu mi nie wejdzie. (A tak przy okazji czy schowek pod sterowaniem nawiewu można normalnie wyjąć po rozkręceniu, czy trzeba wyłamać go.)

Jaca musisz mieć malutki ten wzmacniacz. Ja mam mały, ale mi tam nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...