Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana rozrządu 1,6


Gość jaca2206

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienialem u siebie rozrząd komplet i mechanik kazał mi pojechac ustawić zapłon bo on ustawił tylko na słuch i okazało się że nie można ustawić aparatu po za druga kreskę na kole zamachowym a kresek jest 5 chyba szlak mnie trafi bo znowu będzie auto stało zamiast jeżdzić .Mam pytanie bo mechanik coś mówił że może to coś z aparatem zapłonowym jak nie rozrząd czy ktoś coś wie na ten temat bo już mnie to auto zaczyna konkretnie wkurzać i zaczynam myśleć aby zmienić na inne a na pewno nie na nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj u mechanika z reklamacją i teraz to całkiem inne auto ale i tak pojadę na ustawienie zapłonu . Dzisiaj mi poprawił się humor i dam mojej serence jeszcze szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem z uszczelką pod głowicą i jak ściągał to stwierdził że trzeba wymienić rozrząd bo łańcuchy są lużne to przy okazji wymienił a okazało się że uszczelka jest ok. Tylko skąd wziął się olej w zbiorniczku wyrównawczym tego nikt nie wie bo głowica nie jest pęknięta.

Dałem głowicę do sprawdzenia jednak jest peknięta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

jaca2206 tak z ciekawości ile dałeś za rozrząd? Ceny są przeróżne i bardzo rozbieżne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielony czy schabowy. :D Czyżby coś Ci dzwiniło, ale Ty chyba wymieniałeś niedawno. Bardziej interesuje mnie rozrząd do 1.6. Nie, że muszę wymieniać (narazie nie), tylko dziwią mnie te ceny. np. łańcuch długi za 80 i 480zł. Przy tym za 480 dopisane, że metalowy a przy tym za 80 nic. Czyżby był plastikowy :) albo jednorazowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...