Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wyciągnąć poduszkę kierowcy


Gość maki1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

To moj pierwszy post na tym forum i takie mam pytanie:

 

1.Chciałem założyć poduszkę kierowcy ale nie wiem jak odkręcić starą, nie mogę znaleść śrubek :(

2. Może ma ktoś fotkę jak powinna być przykręcona poduszka pasażera ?

 

Autko to Primiera 2003r.

 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym niebezpiecznego nie raz wyciągałem poduszki z innych aut na podłączonym aku i nic się nie dzieje. Nie wiem po prostu jak to cholerstwo w nissanie jest przymocowane do kierownicy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu chcesz stara wymienic poszewka ci sie nie podoba?

bo jak ci wystrzeliła to bys widział co gdzie jest

a na pewno ze swojego samochodu wyciagasz te poduszki?

 

 

Maki dziękuję za wyjaśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poduszkę w P12 jest łatwo zdjąć - czas ok 15 sek jak wiesz co zrobić - najpierw odłączasz aku żeby nie złapało błędu - wg serwisówki trzeba poczekać kilka minut aby napięcia zeszły z elementów (kondensatorów) - potem zdejmujesz tą klapkę z dołu kierownicy - naciskasz na dole lekko poduszkę i wciskasz pąskim śrubokrętem taki drut który widać pod klapką - wciskasz go w dwóch miejscach (jest to sprężyna która mocuje poduszkę do reszty kierownicy - poduszka momentalnie wychodzi z mocowania - trzeba przy tym mieć trochę wprawy ale jest to łatwe do zrobienia - montaż jest banalny - wciskasz poduszkę w zatrzaski i jest zamontowana - montaż ok. 2 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...