Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

centralny + halogeny w primerze


Gość ludek12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Jest to moj pierwszy post. Poczytalem troche o centralnym na pilota do primerki i skusilem sie. Tylko nie wiem czy nie dalem ciala. Kupilem dzis na szrocie silownik do P10 tylko zastanawiam sie czy to master.Zalaczam zdjecie - moze ktos bedzie umial mi odpowiedziec.

silownik1ii2.jpg

Druga sprawa to z checia kupilbym halogen lewy do P10 lub obydwa jesli w rozsadnej cenie.Zalaczam rowniez zdjecie zeby kazdy wiedzial o co mi chodzi.

Pozdrawiam wszystkich i z gory dzieki za pomoc

halogen1pe8.jpg

halogen2ga2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Jest to moj pierwszy post. Poczytalem troche o centralnym na pilota do primerki i skusilem sie. Tylko nie wiem czy nie dalem ciala. Kupilem dzis na szrocie silownik do P10 tylko zastanawiam sie czy to master.

W Primerach wszystkie oryginalne siłowniki byly tzw slave. Nie wiem tylko czy nie ma zrożnicowania na lewy lub prawy. Sterowanie siłowników odbywa sie poprzez styki w zamku drzwi od strony kierowcy badz z pilota.

Druga sprawa to z checia kupilbym halogen lewy do P10 lub obydwa jesli w rozsadnej cenie.

Poszukaj na Allegro, ostatnio widzialem tam takie. A jesli nie znajdziesz to moze zamontuj sobie tam jakies lampy do jazdy dziennej :) Mi cos takiego chodzi po glowie, ale na razie sprawdzam mozliwosci.

Pozdrawiam wszystkich i z gory dzieki za pomoc

Proszę bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.Jak zrobie podejscie do montazu, to napisze czy jest zroznicowanie na lewy i prawy. Mam nadzieje ze bedzie mi pasowal do drzwi kierowcy :|

 

[ Dodano: Wto 24 Kwi, 2007 09:46 ]

Mam pytanie pomocnicze. Może ktoś mi pomoże. Czy jeśli podłącze siłownik teki jak u góry (czyli nissanowski) pod kabelki od switcha który był wcześniej w tym miejscu, to będzie to działać? Centralny na pilota będzie chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrozumialem, masz centralny ale bez pilota i chcesz zalozyc, tak?

Ja kupilem sterownik centralnego zamka za 40pln plus jeden uniwersalny silownik.

Zdjelem boczek z dzrwi od kierowcy zalozylem silownik i do niego podlaczylem sterownik.Drzwi kierowcy master zamykaja wszystkie....

Polecam podobnew rozwiazanie-brak ingerencji w fabryczne okablowanie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ludek12

Ok, ale skoro mam juz oryginalny silownik nissanowski to moze bym go wykorzystal jakos? Czytalem juz o kilku rozwiazaniach montazu centralki na pilota + silownik i podlaczeniu tego pod centralke od centralnego. Czy mozna do tego celu uzyc silownika ktory juz mam? Ile srednio trzeba wydac na centralke do pilota?

 

[ Dodano: Pią 04 Maj, 2007 19:00 ]

Widze ze temat umiera wiec postanowilem go odswiezyc. Czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć mi czy da sie wykorzystac oryginalny silownik nissanowski do zalozenia centralki na pilota? Czy przewody od switcha, ktory jest w drzwiach kierowcy mozna wykorzystac do montazu silownika takiego jak na poczatku tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesze mysle ze spokojnie wykorzystac ten orgnalny.

Ja kupilem centralke do centralnego z alarmem Lagendforda plus silownik plus syrenke za 120pln i juz hula. Sam spokojnie zamontujesz.

Sama centralka do centralnego mysle ze ok 40pln.

Sprobuj sie rozejrzec na stronie www.prolech.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...